Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Patrzcie na to..

    Gościu kupił dwa dni temu za 4,5 tysiaca, a dzisiaj juz 200 km dalej jest do kupienia za 6 tys
    To wychodzi jakies 8 zł za kilometr ...
    dla niedowiarkow tutaj stare ogloszenie

    Komentarz


      Prawo rynku...
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        raczej bezprawie.....

        Komentarz


          Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
          raczej bezprawie.....
          Dlaczego bezprawie? Nie mamy rynku sterowanego centralnie, nikt nikomu nie zabroni wystawić ją za 19 999 zł
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            TAJMIEN przecież właścicielem mogłeś być ty wziął byś za 4,5 tyś. dołożył z 1 tyś. i już byś śmigał.
            A tak handlarz zarobi 2 tysie

            Komentarz


              stała pare dni trzeba było brac

              Komentarz


                Ciekawe co sprzedawca pomyslal: mog ja drozej sprzedac

                Teraz mozna ja kupic za 5,9tys. i sprzedac za 7tys.zl - tez moze ktos kupi

                Kamyk
                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                Komentarz


                  Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                  TAJMIEN przecież właścicielem mogłeś być ty wziął byś za 4,5 tyś. dołożył z 1 tyś. i już byś śmigał.
                  A tak handlarz zarobi 2 tysie
                  Miałem po nią jechać, ale sie tak ułożyło, ze nikt nie mógł ze mną pojechać, a sam nie chciałem, poza tym miałem watpliwości.
                  Motocykl malowany srebrzanką, malowane boczki, papiery na poprzedniego właściciela (teraz to juz chyba na trzeciego wstecz), prawie 400 km od domu, no i to że miałbym sam jechać przeważyło szalę i sobie odpouściłem, jak widac następnego dnia moto wylądowało u handlarza.

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                    Dlaczego bezprawie? Nie mamy rynku sterowanego centralnie, nikt nikomu nie zabroni wystawić ją za 19 999 zł
                    Na wykorzystywanie sytuacji i zbyt wysokie podwyższanie marży (spekulacje) tez jest paragraf w dzisiejszym prawie, więc gospodarka jednak w pewenym stopniu jest sterowana. Nie wspomnę o fikcyjnych umowach z niemcami i innymi narodowościami, które najzwyczajniej stanowią fałszerstwo i są karane z kodeksu karnego. z kolei ukrywanie dochodu i niepłacenie podatków też jest przestępstwem. Nie pisze o tym, żeby się czepiać bo to nie moja sprawa, ale tak wygląda polska smutna rzeczywistość. Efekt 90% sprzętów (motocykle, samochody, łodzie) to podpicowane szroty nie warte pół swojej ceny. Jak cos wyjdzie po zakupie to nawet nie można reklamowac bo przecież kupione od Niemca.

                    Komentarz




                      łeee "ręczna skrzynia biegów" - jak w komarku
                      a na powaznie - brałbym w ciemno i wstawiał silnik TDM

                      za chwile pojawi się jako "igła" za 7000 zł na allegro - o co się zakładamy ?
                      i znów ktoś będzie pluł sobie w brodę...
                      Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                        Na wykorzystywanie sytuacji i zbyt wysokie podwyższanie marży (spekulacje) tez jest paragraf w dzisiejszym prawie, więc gospodarka jednak w pewenym stopniu jest sterowana. Nie wspomnę o fikcyjnych umowach z niemcami i innymi narodowościami, które najzwyczajniej stanowią fałszerstwo i są karane z kodeksu karnego. z kolei ukrywanie dochodu i niepłacenie podatków też jest przestępstwem. Nie pisze o tym, żeby się czepiać bo to nie moja sprawa, ale tak wygląda polska smutna rzeczywistość. Efekt 90% sprzętów (motocykle, samochody, łodzie) to podpicowane szroty nie warte pół swojej ceny. Jak cos wyjdzie po zakupie to nawet nie można reklamowac bo przecież kupione od Niemca.
                        Masz całkowitą rację, ale wątpię czy ktoś się zainteresuje takimi przewinieniami przy jednym motocyklu.
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          Kolega zdaje się same bariery widzi albo 400 km albo srebrzankę...albo Niemców ,bez obrazy ale tak to zima bez moto Cię zastanie
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                            łeee "ręczna skrzynia biegów" - jak w komarku

                            a na powaznie - brałbym w ciemno i wstawiał silnik TDM
                            Z tymi silnikami od TDM to słyszałem różne opinie np takie, że się tego tak naprawdę nie da dopasować bo inne przełożenia są, problem z gaxnikami, wiec moze poprostu naprawic, a może wystarczy odpalić.
                            Chociaz gdyby było prosto odpalic to pewnie niemiec by to zrobił i sprzedał drożej skoro wogóle mu sie chce bawić w sprzedaż prywatną.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                              Kolega zdaje się same bariery widzi albo 400 km albo srebrzankę...albo Niemców ,bez obrazy ale tak to zima bez moto Cię zastanie
                              W zimie zazwyczaj motocykle tanieją , więc ... znikają niektóre bariery, no i jest czas na dłubanie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X