Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Szuryga Zobacz posta
    Witam co sądzicie o tym sprzęcie
    http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...673863540.html
    trzeba by się przejechać i ocenić jak pracuje silnik ale podejrzewam że sporo trzeba by dołożyć do stanu perfekt, zapodaj jakieś lepsze zdjęcia to będzie można powiedzieć coś więcej.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz




      zna ktoÅ› motocykl?
      poproszę o opinię.. szwagier chce po nią jechać w niedziele
      warto nie warto?

      Komentarz


        Motocykl wyglada niezle i wszystkie jego sróbki potwierdzaja ze to sprzet z anglii. Niech sie szwagier zastanowi czy napewno chce powietrzniaka...

        Komentarz


          Zamieszczone przez Szuryga Zobacz posta
          Witam co sądzicie o tym sprzęcie
          http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...673863540.html
          Że pomalowany, że popękany, że nie ma lusterek, że nie ma osłony pod silnik, że wygląda na zdjęciach baaaardzo smutno i, że nie wiem czy 2 tyś jest wart

          Komentarz


            Zamieszczone przez scorpion Zobacz posta
            Motocykl wyglada niezle i wszystkie jego sróbki potwierdzaja ze to sprzet z anglii. Niech sie szwagier zastanowi czy napewno chce powietrzniaka...
            śrubki i szprychy.. to faktycznie widać że z anglii.
            czy chce chłodzony powietrzem? pewnie przemawia prostota obsługi to będzie praktycznie pierwszy motocykl po bardzo długiej przerwie
            Przede wszystkim chodzi mi czy warto tyle zapłacić za xt 600 z tego roku i czy ktoś widzi obiektywnym okiem coś na tych zdjęciach czemu warto się przyjrzeć uważniej

            Komentarz


              Warto za stan i przebieg o ile orgionalny ale za te pieniadze mozna kupic xtz660 albo coś innego co jest chłodzone ciecza. Prostota obsługi to dosc dziwne pojecie bo do wodniaka zaglada sie tyle samo co do powietrzniaka czyli prawie wcale ale powietrzniaka wystarczy raz dobrze przepałować gdzieś w bagnie i uszczelniacze leca w głowicy zaczyna brac olej hektolitrami i szykuje sie remont góry, po za tym silniki chłodzone ciecza osiagaja srednio o 20 % wiecej mocy niz powietrzniaki z tej samej pojemnosci.

              Komentarz


                dziekuje panie kolego za rade i opinie
                wiesz że jeśli już ktoś wie co konkretnie chce i przez jakiś czas śledzi ogłoszenia to na nie wiele zdadzą się moje/Twoje rady odnośnie przewagi motocykle chłodzonego powietrzem,a cieczą.
                mogę śmiało ręczyć Ci że motocykl długo nie będzie pałowany w błocie.
                najbardziej zależało mi po prostu czy warto tyle dać i czy może ktoś coś widzi już na zdjęciach czego nie widzi napalony potencjalny nabywca czujący jak już nim jeździ.

                Komentarz


                  "Czy warto tyle dać? "
                  Dla mnie jest to motocykl odpicowany pod sprzedaż - "sprowadzony" -z pewnością ! - tylko kiedy? wygląda na to ze ktoś sprowadził - upalał po krzaczorach (opony)( "przygotowany do sezonu" ) a teraz po jakimś czasie okleił naklejkami wymył i wyplakował.... sprawdzić trzeba koniecznie silnik czy nie jest już "zarżnięty" - bo to może być powodem sprzedaży

                  Komentarz


                    warto mu sprężanie sprawdzić i zobaczyć jak odpala na zimnym, nie wiem czy w tych tez XT ach ale np w nowym z 2008 roku po 40 tyś wyrobił sie klin na wale ale to błahostka , ja raczej z Angli bym nie brał no chyba że za pól darmo ale tutaj cena wcale atrakcyjna nie jest

                    Komentarz


                      Witam!
                      Znalazłem taki sprzęt na allegro: http://allegro.pl/ladna-super-tenere...667385629.html
                      Miał ktoś może do czynienia z tym konkretnym egzemplarzem?
                      Z tego co widać, sprzedaję właściciel - nie handlarz, a motor wygląda na ogólnie zadbany.
                      Byłbym wdzięczny za zarzucenie okiem na ogłoszenie przez jakiegoś fachowca.
                      Wiadomo, że lepiej na żywo, ale może zdjęcia + opis też coś powiedzą
                      Pozdrawiam!

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez longer Zobacz posta
                        Witam!
                        Znalazłem taki sprzęt na allegro: http://allegro.pl/ladna-super-tenere...667385629.html
                        Miał ktoś może do czynienia z tym konkretnym egzemplarzem?
                        Z tego co widać, sprzedaję właściciel - nie handlarz, a motor wygląda na ogólnie zadbany.
                        Byłbym wdzięczny za zarzucenie okiem na ogłoszenie przez jakiegoś fachowca.
                        Wiadomo, że lepiej na żywo, ale może zdjęcia + opis też coś powiedzą
                        Pozdrawiam!
                        Ma naklejką klubową... może się odezwie tutaj.

                        PS: poniżej Staszka z Bukowiny jest moja ST... i też czerwona

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez longer Zobacz posta
                          Witam!
                          Znalazłem taki sprzęt na allegro: http://allegro.pl/ladna-super-tenere...667385629.html
                          Miał ktoś może do czynienia z tym konkretnym egzemplarzem?
                          Z tego co widać, sprzedaję właściciel - nie handlarz, a motor wygląda na ogólnie zadbany.
                          Byłbym wdzięczny za zarzucenie okiem na ogłoszenie przez jakiegoś fachowca.
                          Wiadomo, że lepiej na żywo, ale może zdjęcia + opis też coś powiedzą
                          Pozdrawiam!
                          Szczerze mówiąc to nie ma się do czegoś przyczepić. Myślę, że cena jest adekwatna do stanu. Motocykl zadbany plus ma trochę dodatków.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Czy to ktoÅ› od nas?:
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              Uwaga! Biała Teresa 2008 na allegro

                              Jako że ostatnio zobaczyłem kilka tenerek to dzielę się przemyśleniami

                              ta oto na przykład:


                              do której jechałem prawie 300km okazała się być ściemą przed którą przestrzegam. Ta tenera miała rozbity dokumentnie przód, ma tylko jeden kluczyk gdyż policja francuska zadecydowała o trwałym wycofaniu z ruchu, a kolega sprzedający udaje niewiniątko które nic o tym niewie. Półki krzywe, lagi krzywe, kupiony z Francuzkiego szrotu.

                              AtÄ…siÄ…!

                              Niski

                              Komentarz



                                Koledzy, takie coś wpadło mi w oko, nie wiem czy to może forumowa? Jakieś porady? W sobotę planuję zadzwonić do właściciela i umówić się na następny weekend, wszelkie sugestie mile widziane
                                Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                                Adwenczur Klab FB
                                Adwenczur Klab w sieci

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X