Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    A, co powiecie o tej http://moto.allegro.pl/item977250018...e_idealna.html

    Coś sporo za nią wołają i wspominają o problemach z paleniem na jednym cylindrze...

    Komentarz


      #92
      Jeśli masz kasę to ją bierz. Moto Bullsona z tego forum. Używane tylko w turystyce. Gdzieś tam w sieci jest jest jego strona o moto.
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #93
        8900 za 92? Dzizus, za 9000 oddam moją 97 w pełni uzbrojoną
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #94
          No i dobrze, trza windować ceny na ST, pójdą wtedy wszystkie wyżej i będą wiecej warte
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
            8900 za 92? Dzizus, za 9000 oddam moją 97 w pełni uzbrojoną
            Bartas, podeślij na maila zdjęcia twojej pięknej, chętnie zobaczę.....może to ta JEDNA;-)
            marcin.laguniak@gmail.com

            Komentarz


              #96
              Też wolałbym moto od Bullsona. Tak naprawdę to ma wszystko co potrzeba w ST. Tym bardziej że moto jest wprost do jazdy, bez dokładania kasy.
              To zaś że pali na 1 gar potem na drugi - tak jest w każdej ST.
              ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

              Komentarz


                #97
                Rozmawiałem dziś z jej właścicielem, ale o Bullsonie nie słyszał, był zaskoczony kiedy powiedziałem mu, że jego sprzęt jest znany na forum:-)
                Twierdzi, że moto ma od 2 lat.
                A, poza tym to fajny sprzęt, może po świętach wybiorę się na wycieczkę do Hajnówki;-)

                Komentarz


                  #98
                  Witam, moje poszukiwania Tenerki nadal trwają. Wczoraj trafiłem na coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1812829? Jeszcze przy okazji jakie są mniej więcej koszta rejestracji motocykla sprowadzonego jak w tym przypadku z Belgii, właściciel pisze o kwocie 400 zł, prawda?

                  Zna ktoś może wymiary takiej Tenery, szerokość, wysokość bez lusterek, długość?
                  Pozdrawiam!

                  Komentarz


                    #99
                    Też zwróciła moją uwagę, wygląda bardzo przyzwoicie. Dane o 660 poszukaj na googlach, powinno wisieć.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      jak nie znajdziesz to poproś kolegę trocina on ma identyczną to może ci pomierzyć z kosztami rejestracji jest tak jak piszesz,
                      przegląd już nie jako pierwszy 62zł,
                      tłumaczenie papirów ok 200zł
                      blacha z dowodem ok 140zł

                      jak byś ją kupił albo inny sprowadzony motor to nie daj się zrobić na pierwszym przeglądzie żeby nie chcieli skasować 116zł bo ten przepis już nie obowiązuje.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Ja za tłumaczenie dałem 70 zł w zeszłym roku
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          Rejestrowałem w środe moje ST i przedstawiało sie to tak:
                          tłumaczenie - 110zł
                          przegląd - 63zł
                          wydział komunikacji - 197zł
                          Także trzeba liczyć rejestracje do 400zł
                          Pozdro Giani
                          Ostatnio edytowany przez giani; 102.
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            Za tłumaczenia drogo Cię wykasowali u nas 50 zeta.
                            Jeżeli importer zrobi tłumeczenia i przeglad to zarejestrowanie motocykla sprowadzonego wychodzi taniej jak zarejestrowanego w kraju.
                            Ostatnio edytowany przez mx-wulkan; 9.

                            Komentarz


                              No niestety, chciałem jutro jechać a motocykl już sprzedany.

                              Komentarz


                                Witam może model motorku nie jest zgodny z forum ale bardzo proszę o poradę na temat tego motocykla . Z góry dziękuję
                                otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                                otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X