Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts



    Może wypowie sie ktoś na temat tego motocykla?
    Tutaj moze wykazać sie nasz forumowy szyderca tenery jak spec od mandarynek.

    Wczesniej stała za 18500, teraz 14500 i dalej stoi.

    Gdzie jest haczyk hę???

    Komentarz


      W nazwie- KTM
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        Też na niego zwróciłem uwagę... podejrzanie niska cena...

        Komentarz


          Aż może podskoczę go z ciekawości obejrzeć, w końcu tylko 20 km mam do niego.

          Komentarz


            Tylko ze słyszenia ponieważ takim jeszcze nie jeździłem wiem że roczniki do 2003 włącznie mają problemy z rozrządem i pompą wody.Mam nadzieję że kiedyś uda mi się to sprawdzić osobiście.Tak naprawdę to jest pewnie jak z każdym sprzętem - prawie każdym - który jest testowany na klientach , jak kto dba tak ma, tyle że nie wszyscy dosiadający KTM 950 muszą mieć wiedzę i chęci do tego żeby serwisować go po każdej jeździe w gnoju, moim zdaniem warto zaryzykować choćby po to żeby się przekonać i móc opisać to później dokładniej niż ja.
            Sam kiedyś o takim marzyłem i szczerze mówiąc ten stan trwa nadal.

            Komentarz


              Zamieszczone przez tutek Zobacz posta
              Tylko ze słyszenia ponieważ takim jeszcze nie jeździłem wiem że roczniki do 2003 włącznie mają problemy z rozrządem i pompą wody.Mam nadzieję że kiedyś uda mi się to sprawdzić osobiście.Tak naprawdę to jest pewnie jak z każdym sprzętem - prawie każdym - który jest testowany na klientach , jak kto dba tak ma, tyle że nie wszyscy dosiadający KTM 950 muszą mieć wiedzę i chęci do tego żeby serwisować go po każdej jeździe w gnoju, moim zdaniem warto zaryzykować choćby po to żeby się przekonać i móc opisać to później dokładniej niż ja.
              Sam kiedyś o takim marzyłem i szczerze mówiąc ten stan trwa nadal.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                No i słyszałem że się grzeje

                Komentarz


                  Ciekawa opcja:

                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    Witam

                    Chciałbym zapytać czy ktoś widział ten motocykl na żywo pan oczywiście zachwala,ale nie bardzo zgadza się malowanie z rocznikiem.
                    http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-tenere-M3491614.html jestem z okolic Krakowa a to Szczecin,także mam bardzo daleko.Szukam moto do 7 tys a w Niemczech i Włoszech ciężko za te pieniądze doliczając koszty przywiezienia.

                    Komentarz


                      Motocykla nie znam ale znam właściciela bo robił mi generalkę silnika i muszę powiedzieć że to uczciwy człowiek.

                      Komentarz


                        Według mnie to malowanie i rocznik 1992 to różne bajki ale może przełożono zbiornik i plastiki ? - niech sprzedający podeśle lepsze fotki - bo po co ganiać przez całą PL - może ktoś z okolicy by obczaił jak i co ...

                        Komentarz


                          Jak szukałem prawie równy rok temu to też była na allegro, ale nie jestem pewny czy to ta sama.

                          Komentarz


                            Dokładnie mam te same skojarzenia - chyba wisiała w zeszłym roku - jak pamiętam nawet sprzedający przesłał mi zdjęcia bo w zeszłym roku też szukałem dużej Teresy (szału nie było)...

                            Może ktoś z forum chce się pozbyć motonga - ja nie podpaliłem się z kupnem - zaczekałem i jestem bardzo zadowolony

                            Komentarz


                              Dzwoniłem pan mówił że wcześniej była wystawiona za 6900 ogólnie ładnie wygląda ale boję się podróży

                              Komentarz


                                możesz odezwać się do Kamyka, kiedyś intensywnie szukał teresy więc tą też może oglądał

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X