Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    była ciut wcześniej

    Zamieszczone przez darekd1 Zobacz posta
    Według mnie to malowanie i rocznik 1992 to różne bajki ale może przełożono zbiornik i plastiki ? - niech sprzedający podeśle lepsze fotki - bo po co ganiać przez całą PL - może ktoś z okolicy by obczaił jak i co ...

    Zamieszczone przez CuoreSportivo Zobacz posta
    Jak szukałem prawie równy rok temu to też była na allegro, ale nie jestem pewny czy to ta sama.

    Zamieszczone przez darekd1 Zobacz posta
    Dokładnie mam te same skojarzenia - chyba wisiała w zeszłym roku - jak pamiętam nawet sprzedający przesłał mi zdjęcia bo w zeszłym roku też szukałem dużej Teresy (szału nie było)...

    Może ktoś z forum chce się pozbyć motonga - ja nie podpaliłem się z kupnem - zaczekałem i jestem bardzo zadowolony

    Zamieszczone przez ostry Zobacz posta
    nawet sie nie wybieraj,motocykl ogladaklem ok 4 lat temu w jakies miejsowosci (wioska)za Pila w str Bydgoszczy,motocykl kupili rodzice chlopakowi na nagrode na koniec szkoly sredniej,-zero pojecia,serwisowal im to jakis znajomy p.rysiu,owiewki sa zalozone nie od tego rocznika(na zdjeciach tego nie widac ale sa popekane)wtedy pocil sie silnik z pod uzczelki zaworowej,glowicy i na laczeniu karterow(glownych),ciekla 1 laga,klocki zero itp.przestudiowalem wtedy wszystkie portale ogloszeniowe i znalazlem ja u poprzedniego wlasciciela i byla w malowaniu pol na pol biala gora niebieski dol(oczywiscie malowanie garazowe od polowy w gore ,wtedy xtz byla do sprzedania w poznaniu dok niepamietam).charakerystyczne jest tapicerowane siedzenie z wyszytym napisem Yamaha ale tylko z jednej str.gdzies kiedys opisywalem ten moto zaraz po ogledzinach,ale to bylo przed awaria i chyba wykasowalo.Jak sie domyslacie nie kupilem tej sztuki,a jak masz jechac z Olkusza to sobie daj sobie na luz szkoda nerwow kasy na transport itp lepiej ta kase odloz i kup moto blizej domu a drozsze.
    Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
    Adwenczur Klab FB
    Adwenczur Klab w sieci

    Komentarz


      Szkoda czasu. Oglądałem ją dokładnie rok temu w Szczecinie, kiedy szukałem swojej wymarzonej. Cała poharatana, jedna laga spawana wzdłuż. Stoi ponad rok. W zeszłym roku cena była 6800. Stoi w serwisie moto, ale właściciel serwisu od razu zastrzegł, że jej nie serwisował i nic o niej nie wie. Za 2500 przytuliłbym na części.

      Komentarz


        szafura i Piotr_J, dziekuje.

        Komentarz


          Witam czy ktoś może oglądał już ten egzemplarz ponieważ była wystawiona z dwa miesiące temu i znów się pojawiła co najgorsze nie można sie do gościa dodzwonić.
          Bedę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi czy informacje.



          Z góry dzięki.POZDRAWIAM

          Komentarz


            Zamieszczone przez mike lary Zobacz posta
            Witam czy ktoś może oglądał już ten egzemplarz ponieważ była wystawiona z dwa miesiące temu i znów się pojawiła co najgorsze nie można sie do gościa dodzwonić.
            Bedę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi czy informacje.



            Z góry dzięki.POZDRAWIAM
            szynszyll z forum AT ją zna i serwisował.

            Komentarz


              Dokaldnie - Szynszyl zna. Ale po wygladzie (zdjeciach) to pikna!
              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

              Komentarz


                Zamieszczone przez szynszyl
                yo!

                kolega zamarzyl o 955i - czemu ja sie wcale nie dziwie i w zwiazku z tym sprzedaje XTZ.

                duzy serwis o ktorym pisze w ogloszeniu robil u mnie - tak jak napisal:

                - obie membrany gaznika nowe oryginalne
                - rzeszowski wzmacniany regulator - elektryka przegladnieta i poprawiona
                - ultradzwiekowe mycie gaziorow
                - regulacja zaworow - lancuch rozrzadu w polowie zycia

                i cala reszta jaka opisuje

                cena 6200 pln do niewielkiej negocjacji

                motor lekko poobijany ale technicznie wg mnie OK. za ta kase sadze, ze warto. gdybyscie mieli jakies pytania co do moich spostrzezen z serwisu dzwoncie albo piszcie.

                http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-ten...968046542.html
                ...
                Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                Adwenczur Klab FB
                Adwenczur Klab w sieci

                Komentarz


                  Szynszyl masz może jakiś namiar na gościa bo tel.jest cały czas wyłączony a na maila na odpowiada.Z góry dzięki

                  Komentarz


                    Witam, poproszę tym razem o wymianę zdania na temat konkretnie dwóch egzemplarzy:

                    Zgierz:
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    Nowe Miasto Lubawskie:
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                    W Zgierzu sprzedaje, człowiek o którym jest informacja na forum że jest godny zaufania, do zrobienia: olej, świece, olej w lagach, przegląd, tylna opona, no i jedna owiewka jest złamana a druga pęknięta, no i szyba też jest pęknięta. Sanki też chyba są krzywe w miejscu gdzie mocuje się gmole.

                    W NML: olej, i niby gotowy, tylko hamulce zapieczone bo nie używany.

                    Co myślicie?

                    Komentarz


                      Tan drugi to jakiś kombinowany. Brak mu wielu części.W roku 90 takiego przełącznika jak ten przy prawej klamce nie było już, zamek klapki wylatał gdzieś dawno, osłona przy podnóżku dorabiana z bębna od pralki.... 4500 zł to wszystko.

                      Pierwszy w lepszym stanie ale niech dośle foty bo mało co widać.

                      Zapytaj ile leju wcinają.

                      Licz się, że ok. tysiaka na powitanie wydasz.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        Ja bym nawet nie jechał oglądać tej czarnej malowanej, jakoś nie widzę tego a kombinatorstwo wielkie,
                        ta pierwsza ładna, stalowy oplot na przodzie i kompletna kolorystyka, ale bez posłuchania nie ma co się napalać
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Mam foto w większej rozdzielczości:

                          Komentarz


                            Hej

                            Po tych fotach widać, że moto miało jakieś dziwne przygody - plastiki połamane, bak pewnie pomalowany. Łańcuch wygląda jakby go towotem, a nie smarem do łańcuchów smarowali, szprychy w biednym stanie. Jestem wyznawcą teorii, że lakier nie jeździ ale ten egzemplarz wykazuje dziwne zużycie plus pognieciona rama na wysokości silnika po obu stronach. Czyżby gmole aż tak ją wykrzywiły ? Mi się nie podoba i szukałbym dalej, tym bardziej że masz do niej kawałek drogi.

                            Pozdrawiam

                            Komentarz


                              teraz widać lepiej ,tarcze przednie na wykończeniu ,klocki tylne do wymiany .boczek do kupienia ,napęd zardzewiały raczej długo nie wytrzyma lub do wymiany ,opona tylna raczej do wymiany.Żadnych dodatków cena za wysoka wkład około 2 tyś,zł na start

                              Komentarz


                                Zastanawiałem się nad tymi wgnieceniami i mi idealnie pasowało pod przewrotki na gmole, co do napędów i tak pewnie należałoby je w tym sezonie wymienić czy to jest już zużyte? bo wg mnie tak ale ja mam na ten temat niewielkie pojęcie, co do odległości to akurat to jest najbliższa mi sztuka bo mam do niej z Warszawy 120km, zastanawiam się że w sumie to nie dużo i można skoczyć popatrzeć na co radzicie zwrócić uwagę czy w ogóle odpuścić?


                                darti, masz rację właściciel mówił o koniecznej wymianie klocków przód i tył i oponie z tyłu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X