Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    napisane że zarejestrowane w Polsce

    Komentarz


      Dobrze. Napisane- są papiery ;] Kupiłbyś motocykl w ciemno bez możliwości oglądnięcia? Bo za połowę albo jedną trzecią wartości w zależności od modelu być może bym zaryzykował. Ale to nie jest ogłoszenie o sprzedaży, tylko licytacja leciwej Japonii stojącej wpieździel daleko. Myślisz, ze dużo będzie licytujących i oglądających osobiście na miejscu przed kupnem? Aukcja jest z nosa. I o to mi chodzi.

      Komentarz


        po oczach bije....
        przud, zembatkami
        Gaźniki do roboty. Jak po nocy przy odpalaniu na jeden cylinder strzela...... Przebieg to spory raczej, skoro tarcza tylna wymieniona.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz





          Ciekawie wygląda ten osmolony migacz z tyłu koło wydechu
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            38 sekunda filmu- dziwny metaliczny dźwięk. Może to tylko od drgań. Z tym odpalaniem bym nie przesadzał. Jak miał tam -20/ -25 lub za słabo wyciągnął ssanie, to może tak zapalić. Ogólnie widać, że swoje przeszła, ale nie dyskwalifikuje to motocykla.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
            Kupiłbyś motocykl w ciemno bez możliwości oglądnięcia?
            Pewnie. W przypadku gdyby było coś nie tak/ inaczej niż twierdzi sprzedający masz prawo odstąpić od umowy.
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              http://otomoto.pl/yamaha-xtz-tenere-...-M3558336.html
              Ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym motocyklu? Cena chyba całkiem niezła jak na wyposażenie, ale mam do niego naprawdę daleko i jechanie w ciemno mi się nie uśmiecha.

              Komentarz


                To niedaleko mnie. Ogólnie kojarzę gościa. Ze 2 lata temu oglądałem jego "idealną" Hondę Varadero. Po jakimś czasie okazało się, że motocykl miał wielki crash i o ile pamiętam spawaną/ prostowaną ramę.

                - - - Zaktualizowano - - -

                PS. Gdyby kogoś interesowało, mogę ściągnąć 660 95 rok, wersja z 2 lampami, cena ok 6000.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  Zamieszczone przez RedShadow Zobacz posta
                  http://otomoto.pl/yamaha-xtz-tenere-...-M3558336.html
                  Ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym motocyklu? Cena chyba całkiem niezła jak na wyposażenie, ale mam do niego naprawdę daleko i jechanie w ciemno mi się nie uśmiecha.
                  to poproś kogoś z forum, wygląda całkiem nieźle

                  Komentarz


                    Witam! Co prawda od ostatniej wizyty na forum zdążyłem kupić moto (proszę tylko nie krzyczeć - sprowadziłem motocykl z Niemiec - Honda XRV 750 Africa Twin) i sprzedać Drag Stara ale coś mnie ciągnie w kierunku XTZ 750. Może sentyment do Yamahy? Co sadzicie o tym sprzęcie?

                    Nawet mi się podoba.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Krzych Zobacz posta
                      Witam! Co prawda od ostatniej wizyty na forum zdążyłem kupić moto (proszę tylko nie krzyczeć - sprowadziłem motocykl z Niemiec - Honda XRV 750 Africa Twin) i sprzedać Drag Stara ale coś mnie ciągnie w kierunku XTZ 750. Może sentyment do Yamahy? Co sadzicie o tym sprzęcie?

                      Nawet mi się podoba.
                      Śliczne moto Pęknięcie prawego boczka widać na focie zegarów. Cena spora, jednak jeśli przebeg oryginalny, stan też przypominający fabrykę to tylko brać (po delikatnych negocjacjach).
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        Jak za ta cenę to powinno być idealne fabryczne moto. A widać, że coś tam się zdarzyło z prawej strony.
                        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                        Komentarz


                          Czy mogę liczyć na pomoc przy ocenie motocykla na żywo? Czy jest ktoś na forum z Rzeszowa? Jeżeli chodzi o poniesione koszty za dojazd i stracony czas - zrekompensuję. Kontakt na priv-a.

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Zamieszczone przez giani xtz Zobacz posta
                          Jak za ta cenę to powinno być idealne fabryczne moto. A widać, że coś tam się zdarzyło z prawej strony.
                          Idealne moto, wg mojej oceny (ale mogę się mylić, nie znam się na tego typu motocyklach), to takie:http://suchen.mobile.de/motorrad-ins...eatures=EXPORT

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Krzych Zobacz posta
                            Idealne moto, wg mojej oceny (ale mogę się mylić, nie znam się na tego typu motocyklach), to takie:http://suchen.mobile.de/motorrad-ins...eatures=EXPORT
                            Tu się zgodzę. Ta ST jest na prawdę ładna.
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              Pierwsza rejestracja 2000r. 22000km... pewnie jeszcze nie jest dotarta
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                Witam
                                Od niedawna jestem na forum, cały czas poszukuję motocykla dla siebie, ostatnio przeglądam różne ogłoszenia i znalazłem takie - http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i3134740767.html
                                Jeżeli możecie rzucić okiem to będę bardzo wdzięczny!. Motocykl ogólnie wygląda na zadbany ale wiadomo co dzisiaj można zrobić

                                pozdrawiam
                                DB

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X