Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kanapa to nasz rodzimy produkt kilka motocykli forumowych ma takie same w różnych wariantach wykończeń. Myślałem że taki ładny egzemplarz znalazł już nabywcę, cena jest atrakcyjna z pewną możliwością stargowania, ładnie wygląda, doposażona, jeśli tylko technicznie potwierdzi się wszystko to co napisał sprzedawca to brać i cieszyć się jazdą, zamiast szukać tańszej oferty i do końca sezonu grzebać się doprowadzając do stanu zdatnego do eksploatacji.

    Komentarz


      a nie prosciej rocznik sprawdzic po VINie ?

      Komentarz


        Nie szukam tańszej. Chciałbym w miarę obadać sprawę . Koleżka jest bardzo spoko, co się spytam to mówi bez ściemy i przeciągania. Mówił, że zainteresowanie moto jest duże tylko ludzie wyskakują z jakimiś dziwnymi propozycjami w stylu przyjedź do mnie albo za 6 biorę od ręki ;].

        A z rocznikiem to chodzi mi o ustalenie czy moto zostało po prostu odrestaurowane tak jak komuś pasowało (i trzeba przyznać, że efekt końcowy jest wporzo) dlatego, że ktoś miał takie widzimisię czy dość wyblakłych, podrapanych plastików czy np mocno w coś przywalił, z plastików i felg, kiery nie zostało za wiele dlatego są inne . Ale w sumie jak jest zdrowa, jeździ prosto to i tak bez większego znaczenia ;p. Jest może jakaś baza noclegowa tenerowców? Na weekend ma się zepsuć pogoda i nie wiem czy łyknę te 570 po całej nocy w pociągu za jednym razem. Będę miał karimatkę i spiworek także styknie mi kawałek podłogi na 2-3h żeby się zregenerować, byleby na łeb nie kapało . Trasa to będzie mniej więcej googlowa z Jeleniej Góry do Lublina. Podejrzewam, że mogę spuchnąć gdzieś w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego/Tomaszowa Mazowieckiego.

        A gdzie można taki vin wpisać żeby dostać jakieś info?
        Używaj świata, póki służą lata.

        Komentarz


          Zamieszczone przez gientki Zobacz posta
          (...)
          A gdzie można taki vin wpisać żeby dostać jakieś info?
          Baujahr Modellcode Rahmennummer Motornummer
          1989 3LD1 ab 000101 ab 000101
          1990 3LD3 ab 032101 ab 032101
          1991 3LD4 ab 048101 ab 048101
          1992 3LD5 ab 063101 ab 063101
          1993 3LD6 ab 079101 ab 079101
          1994 3LD7 ab 092101 ab 092101
          1995 3LD8 ab 100101 ab 100101
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            Zamieszczone przez gientki Zobacz posta
            Nie szukam tańszej. Chciałbym w miarę obadać sprawę . Koleżka jest bardzo spoko, co się spytam to mówi bez ściemy i przeciągania. Mówił, że zainteresowanie moto jest duże tylko ludzie wyskakują z jakimiś dziwnymi propozycjami w stylu przyjedź do mnie albo za 6 biorę od ręki ;].

            A z rocznikiem to chodzi mi o ustalenie czy moto zostało po prostu odrestaurowane tak jak komuś pasowało (i trzeba przyznać, że efekt końcowy jest wporzo) dlatego, że ktoś miał takie widzimisię czy dość wyblakłych, podrapanych plastików czy np mocno w coś przywalił, z plastików i felg, kiery nie zostało za wiele dlatego są inne . Ale w sumie jak jest zdrowa, jeździ prosto to i tak bez większego znaczenia ;p. Jest może jakaś baza noclegowa tenerowców? Na weekend ma się zepsuć pogoda i nie wiem czy łyknę te 570 po całej nocy w pociągu za jednym razem. Będę miał karimatkę i spiworek także styknie mi kawałek podłogi na 2-3h żeby się zregenerować, byleby na łeb nie kapało . Trasa to będzie mniej więcej googlowa z Jeleniej Góry do Lublina. Podejrzewam, że mogę spuchnąć gdzieś w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego/Tomaszowa Mazowieckiego.

            A gdzie można taki vin wpisać żeby dostać jakieś info?
            Zamiast marnować tyle czasu na jazdę i noclegi proponował bym pojechać w obie strony pociągiem a moto wysłać za 400zł kurierem CAT, z głowy noclegi i takie tam pierdoły.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Hmm spoko opcja
              Używaj świata, póki służą lata.

              Komentarz




                uwaga na ten sprzet, bo mozna zrobic jak ja sproro km i sie wk...wic.
                Primo warto zapytac sprzedajacego czy wszystkie mumery na ramie sa w dowdzie(brakowalo 1 literki), motocykl ogladalem osobiscie jesienia zeszlego roku w Dzierzonowie u wczesniejszego wlasciciela wtedy za kwote 5tys od tej pory sprzedajacy dodal gmole i jakies akcesoryjne podnozki
                co do stanu to miala regenerowana glowice( ponoc jezdzila na podstawionych zaworach)info od wczesniejszego sprzedajacego, generalnie poza innym kolorem owiewki na lampy - ori stan,
                w momencie ogledzin moto stalo jeszcze na innego wlasciciela( nieprzerejestrowane od 2 lat!!)... a posrednikiem sprzedazy byl komis z Bielawy..kupa umow, roznych nazwisk-jakas enigma???
                sprzedajacy udawal ze niewiedzial o problemie z numerami, sciemnial, ciezko bylo sie dowiedziec cos wiecej o moto, najsmieszniejsze ze dzien przed ogledzinami robil przeglad i tam tez nikt nic nie zauwazyl niezgodnych numerow ha
                pisalem niedawno do terazniejszego sprzedajacego czy wyprostowal sprawe numerow ale bez odpowiedzi, po moim mailu zakonczyl aukcje...teraz znowu wyplynela z inna miejscowoscia w lokalizacji
                Ostatnio edytowany przez zimnogiety; 548.

                Komentarz


                  Dobrze,ze przeczytalem Twoj post , poniewaz po zdjeciach wyglada niezle i mialem po nia jechac pol Polski !

                  Komentarz


                    No ja niestety dopiero teraz przeczytalem. Ktos ma ochote na piwo w kraku?
                    Używaj świata, póki służą lata.

                    Komentarz


                      A co juz jechales po nia?

                      Kamyk
                      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                        Zamiast marnować tyle czasu na jazdę i noclegi proponował bym pojechać w obie strony pociągiem a moto wysłać za 400zł kurierem CAT, z głowy noclegi i takie tam pierdoły.
                        słuszna słuszność: kolega z Poznania tak kupił zajebistą ST w Rzeszowie w październiku
                        pojechał i wrócił PKP reszte zrobił CAT Logistic

                        nawet podliczył, że biorąc pod uwagę ew. koszty leczenia (zimno i deszcz) wyszło mu taniej
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          jest w JArocinie taka to sztunia:
                          http://http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-super-tenere-i3242038055.html

                          Jest w moim zasięgu ale poproszę o opinie

                          Nieaktualne, kilka minut temu dosżło w opisie że sprzedany, nosz kuuurrr...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez pawulon182 Zobacz posta
                            jest w JArocinie taka to sztunia:
                            http://http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-super-tenere-i3242038055.html

                            Jest w moim zasięgu ale poproszę o opinie

                            Nieaktualne, kilka minut temu dosżło w opisie że sprzedany, nosz kuuurrr...
                            Niedługo wypłynie znowu za 9
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Ta z Jarocin kupilem ja :-) Naprawde fajna sztuka. Niedlugo sie pochwale.Kufry w super stanie,zawias bez luzow,krecona do odcinki dymka nie puszcza,zgodnied z opisem.Pare mankamentow wizualnych jest ale w koncu 22 lata do czegos zobowiazuja.Spalania po trasie predkoscia 140 i wiecej , 6.5 litra . Jestem zadowolony i mam nadzieje,ze ten stan sie utrzyma.
                              Ostatnio edytowany przez Ajej; 3254.

                              Komentarz


                                no to fajnie że Ci się udało, ja nie zdążyłem
                                a co powiecie na to moto:

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X