Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M2453856.html Zobaczcie to , ciekawe skąd mu się to 90 KM wzięło ktoś wie ?

    Komentarz


      Wisi na allegro min 2 raz
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        witam

        poproszę o ocenę, a żeby było łatwiej byłem oglądać, nie ma do czego się przyczepić oprócz tego że jest zużyta eksploatacyjne, wydech z hondy jakiejś, kluczyki obydwa plus numery do nich, owiewki oryginalne(raczej), silnik wygląda na nigdy nie rozbierany(cylinder, głowica) zmieniony regulator napięcia na większy(fizycznie), tak tłumaczył sprzedawca. Ktoś może byłby chętny do oględzin? Liczę na waszą pomoc. pozdrawiam
        Ostatnio edytowany przez Piżama; 641.

        Komentarz


          @Piżama. Przy takim przebiegu, zwłaszcza że silnik nigdy nie rozbierany, minimum + 1000PLN na remont silnika. Teraz raczej już za późno na remont. Więc spalanie oleju na poziomie 1l/100km nie powinno być zaskoczeniem. Więcej na forum w moich tematach na których opisywałem remont swojej tenerki. Cena zdecydowanie o 1000zł za wysoka. Nawet o 1.5k ze względu na nieoryginalny tłumik, kluczyki. Koszty mniej więcej jak u mnie:



          Reasumując cena o 1.5 tyś za wysoka. Inaczej po prostu nie warto.

          PS. W Tenere praktycznie nie widać dymu ze spalanego oleju. Więc uważaj podwójnie. Pozdrawiam.

          PS2. Nieoryginalne kluczyki i moto do przerejestrowania - kolejny 1000, jeśli nie okaże się kradziony. UWAGA! Bo może być źle. Pół biedy jak by miała polski dowód. Osobiście odradzam, niech inni się wypowiedzą co by potwierdzić moje obawy.
          Ostatnio edytowany przez Kaytec; 460.

          Komentarz


            @Piżama, jeśli nadal będziesz obstawał przy niej po tym co napisał Kaytec, to daj znać na PW. W środę będę w Poznaniu, powinienem znaleźć godzinkę czasu.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              Źle mnie zrozumiałeś, kluczyki obydwa oryginalne(ten drugi ma taki niebieski wężyk założony) plus orginalne numery jakbym chciał sobie dorobić. kolega który siedzi w takich sprawach sprawdził papiery, sÄ… ok. Zębatki ok, łańcuch nie wyciągnięty ładnie leżał,(x-ring) opony też ładne, mówił że olej trzeba zmienić, a remont to u mnie nie problem, sam zrobię(lub raczej brat)
              hamulce ok, ładnie wkręca się na obroty, kompresja jako taka jest(słychać było po pracy rozrusznika). Dzięki za odpowiedź,

              PS, @rootolf motor stoi w Promnie, koło poznania, ewentualnie mogę Ciebie zgarnąć po godzinie 16 z poznania, proponuję miłą przejażdżkę Volvo V70 2.0(:
              Ostatnio edytowany przez Piżama; 641.

              Komentarz


                Jeśli jesteś gotowy na remont to tylko trzymam kciuki Fajnie że robisz sam z kimś. Ale potarguj się, minimum do 3800, ze względu na konieczność rejestracji. Jak by co to polecam wspomniane tematy na forum, gdzie kilka ciekawych fotek z remontu jest.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Piżama Zobacz posta
                  Źle mnie zrozumiałeś, kluczyki obydwa oryginalne(ten drugi ma taki niebieski wężyk założony) plus orginalne numery jakbym chciaÅ‚ sobie dorobić. kolega który siedzi w takich sprawach sprawdził papiery, są ok. Zębatki ok, łańcuch nie wyciągnięty ładnie leżał,(x-ring) opony też ładne, mówił że olej trzeba zmienić, a remont to u mnie nie problem, sam zrobię(lub raczej brat)
                  hamulce ok, ładnie wkręca się na obroty, kompresja jako taka jest(słychać było po pracy rozrusznika). Dzięki za odpowiedź,

                  PS, @rootolf motor stoi w Promnie, koło poznania, ewentualnie mogę Ciebie zgarnąć po godzinie 16 z poznania, proponuję miłą przejażdżkę Volvo V70 2.0(:
                  Jeżeli w Promnie to będzie kłopot, jadę dokładnie w przeciwną stronę Poznania, więc pewnie w godzinie się nie zmieszczę.
                  Zadzwoń do gościa i zapytaj się czy opuści do np 3500, jak nie opuści, to bym sobie darował. Powiedz mu, że przy tym przebiegu potrzebny będzie pewnie remont.
                  Przy oponach patrz też na datę produkcji, bo co Ci po 10-letniej ładnej gumie. Tak naprawdę w przypadku takich motocykli od handlarzy to loteria, wyjdzie dopiero jak pojeździsz. Najlepiej brać jakąś sprawdzoną z forum.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    Zrobię jak uważacie, jak nie ta to będzie inna. pozdro

                    Komentarz


                      Pogadaj jeszcze z mx-wulkanem, ma 660 na sprzedaż:
                      http://xtzclub.pl/threads/2218-Sprzedam-XTZ-660
                      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                      Komentarz


                        Panowie, sprzęta szukam dalej, także jak ma ktoś coś ciekawego to proszę dać znać. Pozdrawiam.
                        edit
                        http://allegro.pl/yamaha-xtz660-xtz-...476859637.html ja już widzę że jest z nią coś nie tak, ale czekam na wasze opinie, zawsze się czegoś nauczę. Wskazówka obrotomierza złamana, cała czacha wymieniona, lagi też na nowsze wyglądają...
                        Ostatnio edytowany przez Piżama; 641.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Piżama Zobacz posta
                          Panowie, sprzęta szukam dalej, także jak ma ktoś coś ciekawego to proszę dać znać. Pozdrawiam.
                          edit
                          http://allegro.pl/yamaha-xtz660-xtz-...476859637.html ja już widzę że jest z nią coś nie tak, ale czekam na wasze opinie, zawsze się czegoś nauczę. Wskazówka obrotomierza złamana, cała czacha wymieniona, lagi też na nowsze wyglądają...
                          Kolego za taką kasę nie spodziewaj się oryginału i nie zmęczonego, za 7 koła była wystawiana trocina 660 96r i poszła za 6.5 wiec za 3tys nie ma co wymagać
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Szukaj czegoś tak jak ja - żeby chociaż miało wygląd jak najbardziej oryginalny, ze wszystkimi plastikami i jak najwięcej oryginalnych elementów. Czyli moto co dobrze wygląda, ale niekoniecznie dobrze jeździ. Ja swoja we wrzeniu wyrwałem za 3200 więc da się. Z doświadczenia wiem że najciężej zrobić dobrze elementy "zewnętrzne", owiewki, plastiki, malowanie ramy itp. Z kolei dużo łatwiej łożyska, i części mechaniczne.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Piżama Zobacz posta
                              Panowie, sprzęta szukam dalej, także jak ma ktoś coś ciekawego to proszę dać znać. Pozdrawiam.
                              http://allegro.pl/yamaha-xtz660-xtz-...476859637.html ja już widzę że jest z nią coś nie tak, ale czekam na wasze opinie, zawsze się czegoś nauczę. Wskazówka obrotomierza złamana, cała czacha wymieniona, lagi też na nowsze wyglądają...
                              Do tej bym nawet nie jechał
                              Poskładana z kilku, bak wgnieciony, ramy w oryginale były srebrne, tutaj widać ktoś się uczył używać sprayu, ale mu brakło, bo jednego boku nie domalował
                              Kierownica zardzewiała jak po spaleniu, liczniki przestawione względem kierownicy wyglÄ…dają jakby były wstawione tylko do zdjęcia. Samo doprowadzeni do jako takiego wyglądu będzie kosztowało poro czasu i pieniędzy. Ciekawe czy chociaż prosto jedzie
                              Patrząc na pozostałe aukcje tego jegomościa pewnie pójdzie na części.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                Tego na pewno nie wezmę, tak wrzuciłem by poznać opinie wasze. Takie pytanie, mam znajomego który sprowadza motocykle z niemiec, mam się określić cenowo i podać jaki model chce, jeśli mnie nie bajeruje to kupuje podobno motocykle rozliczeniowe z salonów, powiedział też że jeśli poczekałbym to może trafić się naprawdę coś ładnego, jak myślicie, wchodzić w to? chce przeznaczyć ok 4.5 tyś, z tego co rozglądałem się na niemieckich stronach będzie mniej więcej z przebiegiem 40 tyś lub mniej.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X