Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Gumy łączące airbox z gaźnikami.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Gumy łączące airbox z gaźnikami.

    Potrzebuje dobre, miękkie gumy łączące gaźniki z airboxem. W mojej niemieckiej ST są tak twarde, ze po zdjęciu ich z gaźników jest wielki problem, aby je założyć na swoje miejsce.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    Miałem ten sam problem. Pomogło posmarowanie WD 40 i zostawienie na kilka godzin. Lekko zmiękły, dodatkowo WD 40 dało poślizg przy zakładaniu na gaźniki.

    Komentarz


      #3
      ASO? Kupowałem do KTMa przy kombinowaniu z gaźnikami, komplet (2szt.) kosztował ok. 90zł. Szkoda kupować stare bo nie wiadomo jak długo pociągną.
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        #4
        Za nowe placilem ok.50zł w sklepie z czesciami do moto w Puławach, nie pamietam jakiej firmy
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
          Potrzebuje dobre, miękkie gumy łączące gaźniki z airboxem. W mojej niemieckiej ST są tak twarde, ze po zdjęciu ich z gaźników jest wielki problem, aby je założyć na swoje miejsce.
          Jedna sztuka to jest cena: 135 zł
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz

          Pracuję...
          X