Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zamek do zapinania kasku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Zamek do zapinania kasku

    Chodzi o ten zamek, który jest przymocowany do stelaża tylnego czy gdzieś w jego okolicach, po lewej stronie motocykla. Oczywiscie z kluczykiem bo inaczej nie ma jak zamka zamykać/otwierać Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest on odkręcany, na fiszkach tego nie widać.

    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    w małej teresie był na dwa torxy i nie wiem czy od małej nie jest taki sam...a do czego chcesz go wykorzystać Łukasz ?

    Komentarz


      #3
      Pasuje tylko od XT600 3AJ i 1VJ oraz DT125 83-85 :/

      Ja nie mam tego zamka, w niektórych modelach na 91 rok był a w niektórych nie. Chcę mieć zapięcie na kask (niby waży te 1,5 kg ale cos zwiedzając to po kilku godzinach robi sie z niego 10 kg).
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Pasuje tylko od XT600 3AJ i 1VJ oraz DT125 83-85 :/

        Ja nie mam tego zamka, w niektórych modelach na 91 rok był a w niektórych nie. Chcę mieć zapięcie na kask (niby waży te 1,5 kg ale cos zwiedzając to po kilku godzinach robi sie z niego 10 kg).
        ja mam to zapięcie nad zaciskiem w przednim kole )

        nie wiem po co w tym miejscu.

        W każdym razie - Lukass... takie zapięcie kasku, to jakaś pomyłka. Pasek masz pewnie parciany, więc wystarczy mała finka i już kasku nie ma
        "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
        =>
        Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

        Komentarz


          #5
          Takie to to?
          081.jpg084.jpg
          (nie wiem czy mi wyszło wklejanie zdjęcia)
          jest na jednym torksie w ST jak widać. Ale ja na kilka godzin nie zostawiłbym kasku zapiętym w tym czymś to takie liche że bez przecinania paska można kask sobie wziąć.

          Komentarz


            #6
            Ja to ostatnio wyciąłem to szlifierką bo mi zawadzało
            Zamek jest sprawny i nie uszkodzony, mógłbym Ci go sprezentować gratis, ale jest jeden problem.... Kluczyk pasuje od stacyjki, a mam tylko jeden

            Komentarz


              #7
              Szczerze mówiąc Panowie to myslałem, że ten zamek ma lepsze rozwiązanie bolca, jak np. w Kawasaki, gdzie jest schowany, grubszy i trudno go wyrwać. Ale tak czy inaczej dalej jestem chętny

              Moje kaski mają metalową klamerkę do zapinania właśnie w taki zamek. W sumie jakby ktos chciał to nożem przetnie pasek... ale ma kask z uszkodzonym paskiem, kask zjeżdzony, podrapany i w ogóle nieciekawy. Zresztą jeden wart jako używka ze 100 zł, a drugi niewiele wiecej Tfu, tfu, oby nikomu i takie graty się nie przydały


              Zamieszczone przez radeksa Zobacz posta
              Ja to ostatnio wyciąłem to szlifierką bo mi zawadzało
              Zamek jest sprawny i nie uszkodzony, mógłbym Ci go sprezentować gratis, ale jest jeden problem.... Kluczyk pasuje od stacyjki, a mam tylko jeden
              Rozumiem, że jest on nieruszony szlifierką, wraz ze śruba? Wycinałeś bo jest dodatkowo przyspawany? Czy jak? Mógłbym poprosic o foty? Klucz dorobi mi człowiek, który dorabia je do niemal wszystkiego.....
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                Rozumiem, że jest on nieruszony szlifierką, wraz ze śruba? Wycinałeś bo jest dodatkowo przyspawany? Czy jak? Mógłbym poprosic o foty? Klucz dorobi mi człowiek, który dorabia je do niemal wszystkiego.....
                Foty mogę wstawić jutro, chyba że będę miał wyjazd to pojutrze... Zamek jest nieruszony. Nie odkręcałem go, bo wyciąłem support do którego jest przykręcony, tak aby stanowił jedną linię z plastikiem nadkola. Wystarczy go odkręcić z tego odciętego kawałka blaszki i gotowe!

                Komentarz


                  #9
                  OK, dziekuję za informacje, nawet nie musisz fot wklejać Biorę go Na PW info.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    OK, daj adres do wysyłki na PW to Ci go wyślę.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X