Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 1996R naklejki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 750 1996R naklejki

    Witam odswieżam temat poszukuje kompletu naklejek do ST .Moje moto zarejestrowane w 1996r ale po przekopaniu forum wyglada ze wyprodukowana została w 1994r .Takie bynajmniej ma barwy więc jakby co to czekam na wrzelkie podpowiedzi itp.

    #2
    Witam .
    Znalazłem naklejki na ebay'u , lokalizacja Włochy cena 66,00 + koszt wysyłki 9,00 euro . Poniżej link do aukcji ebay z naklejkami



    Pozdrawiam Andrzej
    sigpic "...viva la pasion del enduro..."

    Komentarz


      #3
      Super dzięki po powrocie do domu będe próbował zamówić

      Komentarz


        #4
        Ja mogę pomóc jeżeli chodzi o naklejke Super Tenera na boczkach, tylko musisz mi określić malowanie konkretnie
        sigpic

        Komentarz


          #5
          pomóc tzn ??? masz jakieś dojście czy jak ?? a mam pytanko ktoś kiedyś widział naklejki takiejak na tym moto?? najbardziej zależy mi na tych bocznych napisach "super teresa" no iz innej beczki tam jest podniesionaszyba do "pionu" też bym taką chciał jak macie jakieśinf to dajcie znać ! a może ktoś ma takie i chce sprzedać ?? POZDRAWIAMLeBiYamXTZ750SupTen.jpg
          Ostatnio edytowany przez pawelu571; 3360.

          Komentarz


            #6
            W sprawie szyby zgłoś się do Łojka. O naklejkach też możesz z nim pogadać.

            Komentarz


              #7
              dzieki za odpowiedź nie mślałem że tak szybko !!!

              - - - Zaktualizowano - - -

              dzieki za odpowiedź nie mślałem że tak szybko !!!jeszcze przyjacielu powiedz mi jaki ten Jegomość ma nick albo jak moge z Nim moge złapać kontakt

              Komentarz


                #8
                Naklejki

                Hej mogę pomóc u mnie niedaleko chłopaki dorobili mi naklejki za jedyne 160 zyla moje moto jest wystawione na O.. za 7999 Więc mozesz sam zobaczyć .Oczywiscie moje malowanie też 1994 r wiecej info tel 692656774 pozdr

                Komentarz


                  #9
                  Witam, ja nie dawno zamawiałem naklejki u gościa z Warszawy lakierowanie chyba 91. Wyszły dosyć podobnie, troszkę inne odcienie, ale dobra jakość zapłaciłem 107zł. Jego adres: t_natorski@o2.pl
                  yamaha-xtz-750-super-tnr_12.jpg
                  IMG_0642.jpg

                  Komentarz


                    #10
                    gość z ul stalowej?

                    Komentarz


                      #11
                      tak

                      Komentarz


                        #12
                        Witam obecnie tęż jestem na etapie malowania ,ostatecznie( SONAUTO)czy ktoś dysponuje kompletem naklejek? Chętnie kupie ,może ktoś z Was przetarł szlaki na konkretne namiary,
                        pozdr.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X