Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Houston Mamy Problem PLASTYKI PILNIE POTRZEBNE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Houston Mamy Problem PLASTYKI PILNIE POTRZEBNE

    Siema potrzebuje pilnie przedniego prawego boczku i tego plastyku wokół zegarów ponieważ kumpel postanowił mi dzisiaj połamać

    Pozdrawiam Pan Prezes
    Ps. Ide płakać dalej nad moją biedną, kochaną Tereską hehhe

    #2
    Daj kumplowi rachunek z servisu yamaha i sie nauczy łąmać swoje takie uroki

    Komentarz


      #3
      A no ból straszny.
      Jeżeli chodzi o dostanie tego malowania(zresztą każdego) to graniczy z cudem
      Mam to samo malowanie. Też mnie bolało za pierwszym razem. Ale potem już przeszło
      Proponuje Plastbike oni robią z żywicy. 200zł chyba boczek.
      Wypełnienie zegarów to też chodliwy towar. Musisz polować. Szukać nowych aukcji itd.

      - - - Zaktualizowano - - -

      Zamieszczone przez scorpion Zobacz posta
      Daj kumplowi rachunek z servisu yamaha i sie nauczy łąmać swoje takie uroki
      No na pewno by szybko się nauczył
      Tylko ciekawe czy Prezes+kumpel mieliby wyłożyć na plastiki z ASO. Bo z tego co wiem to nie należą do najtańszych
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #4
        heheh z malowaniem to nie problem bo naszczęście to lakiernik no ale na aledrogo nima plastyków:/
        najleprzy były jego pierwsze słowa "KUPIE CI NOWĄ" heheheheh
        ale tak tojest jak chce się sezon za szybko zacząć chociaż w poniedziłem widziałem małą Tereske w jak po opolu śmigała

        Komentarz


          #5
          jak to dobry kolega to musisz dalej płakać, nawet jeśli to lakiernik to i tak z gówna bata nie ukręci,
          jak to tylko znajomy to wyślij go do aso, 760 Euro, jedna strona w kolorze już gotowa do zamontowania
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            760 EUR to nie najgorzej BiorÄ…c pod uwagÄ™ jak siÄ™ sprzedajÄ… tereski "Å‚adne z wyglÄ…du" chyba zainwestujÄ™ kiedyÅ› przez sprzedaniem, hihi.
            Kupiłem ostatnio błotnik przedni, bo miałem jakiś krótki włożony z innego moto, no i poradzono mi w rodzinie, że do mojego malowania to najlepiej będzie ten błotnik zawieźć pod piekiełko ekipy łatającej dziury na wiosnę i poprosić o pobryzganie trochę lepikiem
            Plastiki bolÄ… jak siÄ™ ma Å‚adne i Å‚amane po raz pierwszy

            Komentarz


              #7
              Mógł się gość wyłożyć 2 dni temu. Wtedy to jeszcze było wypełnienie zegarów na allegro za 80zł, całe.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X