Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię oponki tenerowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię oponki tenerowe

    Jeżdżę na komplecie szosowym, a ze względu na planowany cięższy terenowo wyjazd, poszukuję czegoś w sensowniejszy teren.
    Chętnie odkupię komplet opon( 90/90-21 + 140/80-17).
    Interesowałby mnie e-09, tkc 80, t-63 oraz karoo. Najlepiej jakby miały co najmniej 70% mięska i nie były starsze niż 5 lat.

    #2
    Jak chcesz gumę na przód to ja mam Michelin Desert na handel.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      z deserta będziesz zadowolony, połowa clubu go ma chyba nikt nie narzeka; ale na asfalcie schodzi w oczach

      Komentarz


        #4
        Idź do Handlopex'u, pogadaj ze sprzedawcą o rabacie i kup nowy kpl E-09, ja we wrześniu dałem 400zł/kpl. Jak masz kogoś znajomego z moto i firmą to i VAT odliczysz.
        nie wiem czy fajne używki znajdziesz za mniej niż 300zł/kpl, a to już żadna różnica.

        Komentarz


          #5
          e09 na przód to kupa.... miałem i nigdy wiecej nawet za darmo Tył to znowu inna bajka... jedna z lepszych opon dualowych w tej cenie...

          Komentarz

          Pracuję...
          X