Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię Dt 50/80 - zamiana MZ150

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię Dt 50/80 - zamiana MZ150

    Szukam dla brata motocykla, najlepiej Dt 50/80 do 3 tys PLN musi być zarejestrowana, może być przebita na 50 nie ma problemu, ważne żeby miała papiery i ważną blachę.

    W rozliczeniu mogę dodać Mz150 po gruntownym remoncie, zarejestrowana i opłacona,
    więcej zdjęć mogę wrzucić jak ktoś będzie zainteresowany,

    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    U mnie jest coś do sprzedania, posłałem PW do znajomka, jego kumpel ma do sprzedania.

    Komentarz


      #3
      Podupcyło mi się z Derbikiem

      Ta kumpel dalej chce sprzedać Derbika, tu masz linka:
      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

      Cena na dziś niższa, zarejestrowana i opłacona, coś mu strzeliło z tą linką prędkościomierza.
      Ale to już sie na pewno dogadacie.

      Chyba, że może być wersja puzzle, stoi mi mój stary na garażu
      Również zarejestrowany opłacony etc.
      Zielona żaba, wydech Leo Vince V6 (na nim leci 80~90km/h), jeżdżona na IPONIE truskawkowym, silnik w porządku, optyka cała do roboty, ukradli mi ją a ja uparty ją odzyskałem, tylko teraz wiecznie nie mam czasu żeby ją poskładać, odpicować i sprzedać.
      Na kołach ma Michałki AC10, w zeszłym sezonie łańcuch DIDa na nowych zębatkach JT.

      Komentarz


        #4
        A ta wersja puzzle to też senda?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Też senda.

          Komentarz


            #6
            Powiedz mu niech podeśle jakieś zdjęcia na marcinzak82@op.pl
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              ok, poszło

              Komentarz

              Pracuję...
              X