Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

kupię gaźniki xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kupię gaźniki xtz 750

    panowie mam problem cały czas ze spalaniem i zalewaniem świec gaźniki były w naprawie ale pomogło to na krótko
    więc poszukuje gaźników w dobrym stanie w rozsądnych pieniądzach
    ps.
    pisać proszę na priv
    ewentualnie potrzebuje coś na podmianę i sprawdzenie czy to w 100% gaźniki

    #2
    co to znaczy były w naprawie?
    Co naprawiono?
    Były wymieniane rurki emulsyjne, iglice, tłoczki ssania, etc?
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      to jest dobre pytanie
      jak patrzyłem to nie mogę nigdzie namierzyć sensownego zestawu naprawczego

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez sewer Zobacz posta
        to jest dobre pytanie
        jak patrzyłem to nie mogę nigdzie namierzyć sensownego zestawu naprawczego
        Mówisz o internecie, czy jak patrzysz na gaźniki, to nie wiesz co było robione?
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          w internecie tylko znalazłem na stronie luisa
          a przy naprawie moto nie bylem obecny ale ten co robił stwierdził że gaźniki są ok

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez sewer Zobacz posta
            w internecie tylko znalazłem na stronie luisa
            a przy naprawie moto nie bylem obecny ale ten co robił stwierdził że gaźniki są ok
            xtzparts.com - tam Ci LukaSS doradzi
            mikuni.pl - chyba przedstawiciel Kedo i mikuni, ale trzeba uważać, mi przysłali dysze do wersji szwajcarskiej, chociaż chciałem do niemieckiej, na szczęście wymienili bez problemu.

            Na początku ustaliłbym co masz zużyte, żeby nie ładować się niepotrzebnie w koszty. Kupisz używane gaźniki i nadal możesz nie dojść do ładu, bo będą zużyte jak Twoje.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              Całkowita regeneracja gaźników w Niemczech w warsztacie Mikuni kosztuje nieco ponad 800zł + wysyłki.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                naprawiło się prawie samo
                okazało się że winna całemu zamieszaniu jest linka ssania (zacięła się w mocowaniu )
                parę stów w kieszeni
                dzięki za pomoc i oferty

                Komentarz

                Pracuję...
                X