Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię rękwice motocyklowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię rękwice motocyklowe

    Znalazłem ostatnio tanie rękawice na tej stronie www.motohybrid.pl/produkty,rekawice,6.html

    Zależy mi bardziej na jakości, dlatego czego mogę się spodziewać po rękawicach za 62zł ? Może warto dopłacić ? Tylko jeśli warto to powiedzcie dlaczego.
    Z góru dzięki.

    #2
    Te rekawice za 60 PLN, to sa rekawice rowerowe - ja w kazdym razie jezdzilem w takich na goralu ;-) nie maja zadnych ochraniaczy. W terenie przy niskich predkosciach i innym typie gleb moga sie sprawdzic - zwlaszcza, ze czesto sa naprawde bardzo wygodne, natomiast na asfalcie balbym sie szlifu nawet przy skuterowych 50 km/h
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      qpcio po co rowerowe w sklepie motocyklowym hehe ale ok nie znam sie zatem doradz coś takiego typowego na motocykl z oferty motohybrid albo innego sklepu

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez simontem Zobacz posta
        qpcio po co rowerowe w sklepie motocyklowym hehe ale ok nie znam sie zatem doradz coś takiego typowego na motocykl z oferty motohybrid albo innego sklepu
        Bo to tak naprade takie same rekawice ;-) Zupelnie szczerze: nie bede Ci nic doradzal, bo uwazam, ze powinienes podjechac do sklepu, w ktorym maja przynajmniej kilka firm i tam poprzymierzac, zobaczyc co Ci na reku lezy dobrze. Mi akurat wcale nie bardzo droga Shima dosc pasuje.
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Musisz przede wszystkim określić jakie chcesz rękawice, skóra, cordura, z membraną czy bez, zimowe, letnie, wentylowane lub nie, z ochraniaczami lub bez i jeszcze kilka innych szczegółów o których na pewno dowiesz się w dobrym sklepie. Może być tak jak pisze qbcio, najtańsze będą lepiej leżały niż jakieś drogie, aczkolwiek po ostatnij wizycie w Motorismo założyłem skórzane rękawice letnie za 400 PLN i już wiem jakie kupię następnym razem
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Zależy mi na bezpieczeństwie dlatego ochraniacze by się przydały. Napewno chcę skórę. marcinjunak powiedz mi czy nie ma takich uniwersalnych na zimę i na lato ?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez simontem Zobacz posta
              marcinjunak powiedz mi czy nie ma takich uniwersalnych na zimę i na lato ?
              nie ma uniwersalnych na lato i na zimę. Czy w ubraniu w którym chodzisz jesienią przy temp. 0 st C chodzisz też w lipcu jak jest 25 na plusie?

              Komentarz


                #8
                A technologia coldblack co oznacza ? Chyba że tylko kurtki ją mają. Technologia poszła tak do przodu że gdyby nie było uniwersalnych moto ciuchów to latem motocyklisci w koszulkach i krótkich spodenkach by jezdzili.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez simontem Zobacz posta
                  A technologia coldblack co oznacza ? Chyba że tylko kurtki ją mają. Technologia poszła tak do przodu że gdyby nie było uniwersalnych moto ciuchów to latem motocyklisci w koszulkach i krótkich spodenkach by jezdzili.
                  Tak samo jak zapytasz o opony, które są najlepsze, wszystko zależy do czego. Jeśli chcesz żeby rękawice miały membranę nie możesz ich używać z grzanymi manetkami, podobnie z membraną w kurtce, działa przy odpowiednich warunkach, oczywiście musisz brać pod uwagę kompromis, jeśli chcesz mieć ciepło w jesienne dni na pewno będziesz miał gorąco w lato, tego nie przeskoczysz.
                  Nie wierz w bajki o uniwersalności.

                  Widzę z Twoich postów że dopiero zaczynasz jeździć a po drugie wypadało by się przywitać na początek.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez simontem Zobacz posta
                    A technologia coldblack co oznacza ?
                    tu jest link: http://bit.ly/1dN34oM

                    Komentarz


                      #11
                      Takie coś jak rękawice trzeba przymierzyć i zobaczyć, przez internet ciężko to kupić.
                      Żeby było ciepło jesienią rękawice nie tyle myszą być grube co muszą mieć dobry mankiet żeby nie wiało po nadgarstkach.
                      Nie kupuj rękawic które mają w środku polarową wyściółką, zwłaszcza jeśli nie jest solidnie przyszyta do zewnętrznej warstwy, jak ręka się poci to czepia się tej wyściółki i zdejmując rękawice zwijasz tą wewnętrzną warstwę i potem ręki nie idzie włożyć.
                      Tyle przychodzi mi do głowy rzeczy których nie widać na początku a wychodzą w użytkowaniu.
                      Popatrz sobie w jakimś dużym sklepie czy na motobazarze gdzie masz duży wybór typów i zakres cen.

                      Uniwersalne??
                      Jeśli będzie trochę zimno jesienią i trochę gorąco latem to można takie dobrać, ale w membrany i technologię nie wieżę.


                      Fajny ten link
                      Swoją drogą dlaczego większość ciuchów na moto jest czarna, nagrzewa się , słabo widoczne na drodze, bez sensu. Wystarczyły by czarne końce nogawek i mankiety, bo to się zawsze ubłoci i usmaruje.
                      Ostatnio edytowany przez Tomur; 101.

                      Komentarz


                        #12
                        Ja z całego ubrania motocyklowego najdłużej wybierałem rękawice. Wszystkie, które z jakiś powodów (wygląd, grubość, przeznaczenie na warunki pogodowe) mi odpowiadały, po założeniu okazywały się beznadziejne. Ostatnia para jaka przyszła sprzedawcy na myśl na szczęście okazała się jakby szyta na mnie (Rukka mnie uratowała - polecam wykonanie, ale tanie nie są). Więc tak jak wszyscy podpowiadają - musisz przymierzyć, żeby wybrać!

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X