Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Rozporke pod przedni blotnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Rozporke pod przedni blotnik

    Witam.Nie wiem czy takie cos bywalo w 750 .Chodzi mi o blache ktora laczy lagi na mocowaniu blotnika.A z tego wynika drugie pytanie.Czy ktos takie cos posiada.Jest jakas poprawasztywnosci przedniej zawiechy (nie chodzi. mi o twardosc oczywiscie).Jesli jest sens posiadac,to zakupie.

    #2
    Mam, zrobiłem se sam. Po założeniu nie zauważyłem jakiejś różnicy w moim Super Hiper Dakarowym sprzęcie
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Ja założyłem oryginalną blachę z małej Tereski po delikatnej przeróbce szlifierką kątową.
      Różnicę poczułem wyraźnie, szczególnie przy szybkiej zmianie kierunku jazdy moto jest bardziej wyczuwalne i chętniej przeskakuje z jednego pochyłu w drugi.
      Lekka poprawa prowadzenia w koleinach podłużnych też dała się zauważyć.

      Nie wiem tylko ile w tym wszystkim winy samego zawieszenia, które swoje lata już ma.
      Może być tak, że Twoje jest w dużo lepszym stanie niż moje i różnicy żarnej nie poczujesz.

      Ja musiałem nowy błotnik kupić, więc upiekłem dwie pieczenie na jednym kijku
      Samej blachy nigdzie nie widziałem.
      Z drugiej strony za ładny błotnik z blachą z małej Tereski zapłaciłem chyba 130zł z przesyłką.
      Ostatnio edytowany przez dex; 407.

      Komentarz


        #4
        Dzieki za odpowiedzi.Blotnik mam ladny,a wlasnie chodzi mi o te koleiny.Ja wpadne w nia skrecam kiera a kolo jedzie jescze jakis czas prosto .Tak wiec jak ktos ma do sprzedania to jestem chetny.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Ajej Zobacz posta
          Dzieki za odpowiedzi.Blotnik mam ladny,a wlasnie chodzi mi o te koleiny.Ja wpadne w nia skrecam kiera a kolo jedzie jescze jakis czas prosto .Tak wiec jak ktos ma do sprzedania to jestem chetny.
          To może masz słabo skręcone te gumowe amortyzatory co są w półce?
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            Uszytwnij najpierw kiere podkladkami W 660 znacznie poprawilo to moje odczucia wzgledem sterownosci
            Take care of your Tenere she will take care of you

            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

            Komentarz


              #7
              Wszystko sprawdzalem,jest ok.Po prostu z czasem czlowiek zaczyna zauwazac drobne wady moto mocniej niz wczesniej.

              Komentarz

              Pracuję...
              X