Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię ślizg łańcucha do XTZ660 z 1992

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię ślizg łańcucha do XTZ660 z 1992

    Tak jak w temacie, potrzebny mi ślizg łańcucha, osłona tylnej zębatki różnie to nazywają. Czy próbował ktoś dopasować od innego modelu, może coś podejdzie, bo przejrzałem allegro i nic nie znalazłem.

    #2
    Piszesz o tym kawałku plastiku na dolnej części wahacza tuż przed zębatką? Jeśli tak to można to wyrzeźbić, z aluminium lub arkusza teflonu. Ogólnie rozchodzi się o to by żaden badyl nie dostał się między łańcuch, a zęby. Ktoś ma nawet z logo XTZ, Łojek jak dobrze pamiętam.

    Komentarz


      #3
      Dokładnie o to chodzi, ale nie chcę sam rzeźbić. Wiem, że Lepi robi z alu do 750. Ale czy pasują do 660?

      Komentarz


        #4
        https://plus.google.com/photos/10865...937?banner=pwa Wywierci otwory w innych miejscach o ile jest taka potrzeba i powinno pasować.

        Komentarz


          #5
          Hm, jeżeli tu się sprawdzi taki płaski kawałek materiału to może coś dłubnę samemu, ale fajnie jakby ta profilowana z alu od Lepiego pasowała.

          Komentarz


            #6
            U mnie to cholerstwo pękło w obu XTkach Jest jeszcze jedno zadanie, jakie spełnia ten kawałek plasticzku - jeśli łańcuch ma spaść, to spadnie po stronie piasty. Gdyby spadł na zewnątrz, to na 99% zblokowałby się o wahacz, czy nawet zablokował koło. U mnie łańcuch spadł już w każdym XTku i za każdym razem tylko piasta się lekko porysowała (dwa razy zgubiłem rolkę, a raz po prostu łańcuch się wyciągnął jak guma z majtek). A zajkiegoś crossiaka nie przypasi?

            Komentarz


              #7
              Wyślijcie mi taki slizg z 660tki to narysuje i będzie można zlecić lepiemu żeby wyciął takie coś.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Mowa jest raczej o prowadnicy łańcucha niż o ślizgu... większość prowadnic da się dopasować do dowolnego motocykla - kiedyś w DT-ce 175 podpasowałem takie coś https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...58187178,d.Yms tanie i wytrzymało całkiem długo - jest na rynku bardzo dużo różnych prowadnic - ważne jest to żeby była "elastyczna" - najczęściej padają w sytuacji przyładowania w jakieś kamienie,pniaki itp. - sztywna prowadnica w takiej sytuacji pęknie.

                Komentarz


                  #10
                  Na xtzparts.com możesz kupić taką prowadnice łańcucha,
                  a tu masz link http://xtzparts.com/index.php?id_pro...duct&id_lang=7

                  Komentarz


                    #11
                    Zamieszczone przez lukaszhel Zobacz posta
                    Na xtzparts.com możesz kupić taką prowadnice łańcucha,
                    a tu masz link http://xtzparts.com/index.php?id_pro...duct&id_lang=7
                    Dzięki za namiar na tę stronkę, jeszcze jej nie znałem. XTZ mam od kilku dni, przedtem trzy lata Trampka ujeżdżałem. Zobaczymy na wiosnę jak wyjdzie porównanie obu motocykli.

                    Komentarz


                      #12
                      No i jak? Poskładałeś? Pasuje to co robiłem na zamówienie?

                      Komentarz


                        #13
                        Jeszcze nie poskładałem do kupy, bo ostatnio sporo jeżdżę służbowo i nie miałem kiedy się zabrać. Przy okazji chcę wymienić od razu łożyska i uszczelniacze w kołach. Dziś je dopiero wydłubałem, jak uda mi się jutro kupić co trzeba to w sobotę złożę.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X