Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[XTZ660] Kupię przednia owiewkę/czasze oraz uchwyt do lusterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [XTZ660] Kupię przednia owiewkę/czasze oraz uchwyt do lusterka

    Motocykl: Yamaha XTZ 660 Tenere z 1992 r.


    Witam, ostatnio miałem incydent z moją Tenerką i moja przednia owiewka/czasza rozsypała się na części dosłownie. Uderzyłem też kierownicą (lekko skrzywiłem ją) i poszło mi mocowanie lusterka z gwintem.
    I tu pojawia się mój problem.. Czy ktoś z was posiada na stanie niebieską owiewkę do mojej Yemaszki ? Jak nazywa się fachowo ten uchwyt co "trzyma" lusterko ? Czy lekko skrzywioną kierownicę należy prostować czy kupić nową ?



    Foto 1

    Foto 2

    Foto 3


    Edit: Wycieka mi płyn/olej z lag.. A to może jedynie oznaczać ich wymianę :/
    Ostatnio edytowany przez Vince; 3771.

    #2
    Podaje ci nr tego bajeru na lusterko (HOLDERA) 33g-82913-00 w serwisie yamaha koszt ok 30 zł.
    I przywitać by sie wypadało .

    Komentarz


      #3
      Dziękuje ślicznie.

      Temat do mojego "przywitania" http://www.xtzclub.pl/threads/11116-Witam

      Przywitanie: Wczoraj 13:20
      Temat: Wczoraj 13:54

      Komentarz


        #4
        Czacha to trudny temat. Lepiej naprawiać swoją jak liczyć na to, że się kupi. Parę miesięcy przejeździłem bez czachy i do 130 nie ma problemu.
        Kiere też mam krzywą, Dwa razy prostowałem, przy trzecim poprostowałem byle jak byle było i kolejne razy staram się glebić symetrycznie- raz na jedną raz na drugą Ale niestety od jakiegoś czasu lusterko mi się składa równo przy 140. Lipa bo jeszcze zdarza sie wtedy wyprzedać, a to akurat lewe

        Komentarz


          #5
          Napisz do Plastbike, mysle ze oni ci moga pomoc Fakt ze oryginalnego malowania to nie bedziesz mial.
          Take care of your Tenere she will take care of you

          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
            Czacha to trudny temat. Lepiej naprawiać swoją jak liczyć na to, że się kupi. Parę miesięcy przejeździłem bez czachy i do 130 nie ma problemu.
            Kiere też mam krzywą, Dwa razy prostowałem, przy trzecim poprostowałem byle jak byle było i kolejne razy staram się glebić symetrycznie- raz na jedną raz na drugą Ale niestety od jakiegoś czasu lusterko mi się składa równo przy 140. Lipa bo jeszcze zdarza sie wtedy wyprzedać, a to akurat lewe
            Problem polega na tym że moja czacha jest w "kawałkach" :/ Nie da się jej skleić.

            esi: Tego chciałbym uniknąć :/ Ale dzięki za info.

            Komentarz


              #7
              Czacha zakupiona Jak ktoś będzie miał lagi w przystępnej cenie to Pw.

              Pozdrawiam, Vince.

              Komentarz


                #8
                hej, kupiłeś orginalną czachę?
                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                Komentarz


                  #9
                  Tak, 120 zł na ebay'u.. Deal roku..

                  Komentarz


                    #10
                    Vince gdzie kupiłeś czachę ?
                    Wpadłem w koleinę i mnie wyrzuciło no i bam. Szukam błotnika przód, całej czachy. Co ja będę pisać potrzebuje prawie całego przodu (plastiki)

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X