Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Korbowody na wczoraj

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Korbowody na wczoraj

    Panowie pilnie potrzebuję korbowody. Kupione przeze mnie korbowody okazały się totalnym złomem po opkręceniu się panewek. Czyli nienadające się do niczego. Więc na chwilę obecną mam silnik rozłożony i masę nowych części w pudełku obok moto a ja stoję z robotą. 19'stego miałem lecieć na Rumunie i Bułgarie. Dlatego też piszę. Ma ktoś z Was do odsprzedania korbowody w dobrym stanie? Marzeniem byłoby dostanie korb z oznaczeniami 4 i 5, ale każde inne w dobrym stanie też by się przydały. Dobrałbym do nich nowe panewy.

    EDIT (rootolf): wątek przeniesiony z działu "Pilnie potrzebne!"

    #2
    pisz do trocina
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Panowie na chwilę obecną potrzebuje jeszcze korbowodu z oznaczeniem "4".
      ps. Trocin nie odpowiada

      Komentarz


        #4

        dzwon do niego ma klika w proszku

        Komentarz


          #5
          Kuźwa, regulamin tego działu jest chyba jasny:
          "W tym dziale nie zawracamy nikomu d..y bez faktycznej potrzeby! Umieszczamy informacje dotyczące problemu który wynikł na drodze (awaria maszyny, kontuzja kierowcy, itp)",
          a ty umieszczasz posta, bo źle dobrałeś korbowody i za dwa tyg. miałeś "lecieć na rumunię", żeby tego było mało, jak pokazali koledzy, nawet nie chciało ci się przejrzeć działu "Sprzedam" na forum i allegro.
          Jesteś poważny?

          PS. przenoszę do działu "Kupię"
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            sewer dzięki za info ale do tego chłopaczka dzwoniłem już tydzień temu i u Niego kupiłem korbę z "5"

            Co do Ciebie rootolf to nie wiem co mam napisać, nie wiesz nic a piszesz bzdury i się unosisz.

            Po pierwsze: przeglądnąłem cały dział "Sprzedam" i wysłałem zapytania do kilku chłopaków z tego forum ---------------> LIPA

            Po drugie: obdzwoniłem całe alledrogo i olx i już zaczynam się łapać na tym że koleś po drugiej stronie mi odpowiada cyt.: "ale Pan już dzwonił w zeszłym tygodniu i mówiłem że nie mam" tak czy inaczej -----> LIPA

            Po trzecie: potrafię dobierać korbowody i panewki, problem wyszedł z tego że kupiłem od jednej osoby z tego forum "korbowody w bardzo dobrym stanie" jeszcze zadzwoniłem do tej osoby z upewniając się czy "na pewno stan jest ok, czy mogę już zamawiać pod nie panewki" usłyszałem że "tak". Pozamawiałem u Łukasza (duży szacun za pomoc) zestaw gratów do remontu silnika w tym nowe panewki i wszystko było już pięknie, zabieraliśmy się do składania maszyny do momentu jak otworzyłem paczkę z korbami... Co się okazało, obie korby po zatarciu panewek, gdzie panewki się już obróciły (IDEALNY STAN??) więc wqrwiony zacząłem szukać nowych korb z tymi samymi oznaczeniami bo mam już konkretne panewki. A nowe panewki pod inne korby nie zdążą mi przyjść.

            Dlatego też napisałem tego posta bo zostało mi bardzo mało czasu i jak nie złożę Tereski na weekend to nigdzie nie pojadę. A szczerze powiedziawszy dla mnie kolego bez różnicy jest czy mam awarie w trasie czy zaraz przed wyruszeniem w nią. Wiem tylko tyle, że pół roku przygotowań, dopasowywanie urlopów całej ekipy, zbierania info o trasie, już nie wspomnę o kasie jaką włożyłem w Teresę i przygotowania do wyjazdu pójdzie się JEBAĆ... A wszystko dlatego że zaufałem osobie z forum...
            Więc "OJCZE DYREKTORZE" nie wyskakuj mi tu z tekstem czy jestem poważny czy nie, bo wydaje mi się że jestem dużym chłopcem i jestem również poważny. I fakt znalezienia nowych korb do końca tygodnia klasyfikuje się dla mnie do działu "PILNIE POTRZEBNE"

            PS. nigdy nikomu nie zawracam dupy bez potrzeby ;-)

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Spawn669 Zobacz posta
              sewer dzięki za info ale do tego chłopaczka dzwoniłem już tydzień temu i u Niego kupiłem korbę z "5"

              Co do Ciebie rootolf to nie wiem co mam napisać, nie wiesz nic a piszesz bzdury i się unosisz.

              Po pierwsze: przeglądnąłem cały dział "Sprzedam" i wysłałem zapytania do kilku chłopaków z tego forum ---------------> LIPA

              Po drugie: obdzwoniłem całe alledrogo i olx i już zaczynam się łapać na tym że koleś po drugiej stronie mi odpowiada cyt.: "ale Pan już dzwonił w zeszłym tygodniu i mówiłem że nie mam" tak czy inaczej -----> LIPA

              Po trzecie: potrafię dobierać korbowody i panewki, problem wyszedł z tego że kupiłem od jednej osoby z tego forum "korbowody w bardzo dobrym stanie" jeszcze zadzwoniłem do tej osoby z upewniając się czy "na pewno stan jest ok, czy mogę już zamawiać pod nie panewki" usłyszałem że "tak". Pozamawiałem u Łukasza (duży szacun za pomoc) zestaw gratów do remontu silnika w tym nowe panewki i wszystko było już pięknie, zabieraliśmy się do składania maszyny do momentu jak otworzyłem paczkę z korbami... Co się okazało, obie korby po zatarciu panewek, gdzie panewki się już obróciły (IDEALNY STAN??) więc wqrwiony zacząłem szukać nowych korb z tymi samymi oznaczeniami bo mam już konkretne panewki. A nowe panewki pod inne korby nie zdążą mi przyjść.

              Dlatego też napisałem tego posta bo zostało mi bardzo mało czasu i jak nie złożę Tereski na weekend to nigdzie nie pojadę. A szczerze powiedziawszy dla mnie kolego bez różnicy jest czy mam awarie w trasie czy zaraz przed wyruszeniem w nią. Wiem tylko tyle, że pół roku przygotowań, dopasowywanie urlopów całej ekipy, zbierania info o trasie, już nie wspomnę o kasie jaką włożyłem w Teresę i przygotowania do wyjazdu pójdzie się JEBAĆ... A wszystko dlatego że zaufałem osobie z forum...
              Więc "OJCZE DYREKTORZE" nie wyskakuj mi tu z tekstem czy jestem poważny czy nie, bo wydaje mi się że jestem dużym chłopcem i jestem również poważny. I fakt znalezienia nowych korb do końca tygodnia klasyfikuje się dla mnie do działu "PILNIE POTRZEBNE"

              PS. nigdy nikomu nie zawracam dupy bez potrzeby ;-)
              Czytałeś regulamin tego działu? Jasno definiuje zasady publikacji.
              Jedyne co uzyskałeś publikacją w tym dziale, to konieczność zalogowania się na forum kilku osób, bo coś się komuś stało.
              W pierwszym poście nie napisałeś jakie kroki podjąłeś w kierunku zakupu innych korbowodów (allegro, olx, etc).
              Podaj nazwę tego użytkownika, który wsadził Cię na minę.
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #8
                Nie będę tu wymieniał kto mnie wsadził na minę bo nie o to tu chodzi. Z tego co wywnioskowałem później z rozmowy wynikało to bardziej z kolegi niewiedzy niż chęci pozbycia się złomu. Pewnie kilka osób kupiło od Niego części i jest zadowolonych...
                Mnie interesu bardziej to że mamy środę, ponoć leci do mnie korba "5" i kosz szprzęgłowy. Drugiej korby nie znalazłem mimo poszukiwań i nawet wkręceniu w temat "czarnuchów" :/

                Komentarz

                Pracuję...
                X