Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[K]Prawy Komin Do Cb750 Seven Fifty Poproszę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [K]Prawy Komin Do Cb750 Seven Fifty Poproszę

    Witam. Jak w temacie. Przyjaciel potrzebuje, wysyłam więc wici. Potrzebna najbardziej prawa końcówka wydechu. Natomiast ... Wiem, że kolega nie sprzeda już nigdy tego motocykla Ma porysowany trochę lewy komin również i sito w dolocie. Dlatego jest opcja kupienia obu kominów, ew. całego oryginalnego układu wydechowego jeśli byłby w idealnym stanie. Wiem, że proszę o niemożliwe ale może ktoś coś wie.
    Jeszcze jedno. Czy ktoś z Was miał do czynienia z zamiennikami firmy Marving?
    Nowe kosztuje to 450 ojro za całość. Jak z trwałością, jakością i podobieństwem do oryginału?
    ps. Wiem kuryde, że to nie forum cebuli ale pytam gdzie się da . Ahoj.
    Proszę info na 66333cztery44zero lub paluszkiewicz.pawelmałpao2.pl albo priv.
    Ostatnio edytowany przez Paluch; 3866.

    #2
    Tomek z Okuniewa miał na części taką zadzwoń do niego http://olx.pl/oferta/yamaha-tdm-850-...5-ID8KsY9.html

    Komentarz


      #3
      Dzięki sprawdzę.

      Komentarz

      Pracuję...
      X