Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Linkę sprzęgła do tenerki z podwyższoną kierownicą.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Linkę sprzęgła do tenerki z podwyższoną kierownicą.

    Witam.
    Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Sprzedawcy nie współpracują i nie chcą podać długości sprzedawanych linek pisząc, że są do seryjnych motorów
    Ma ktoś zaufanych dostawców?

    #2
    Standardowa linka pasuje do podwyższenia 30 mm, takie mam i działa.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Większość sprzedawców takiej linki na oczy nie widziała, bo dopiero po Twoim zamówieniu sami zamówią ją w hurtowni. W katalogach takich danych nie ma. Z tym, że raczej niestandardowych gotowych linek na rynku się nie spotyka.
      W Wawie powiedziałbym Ci gdzie uderzać, żeby można było dorobić dowolną linkę na wzór z ew. modyfikacjami (w razie czego nietypowe elementy demontują ze starej), ale wysyłkowo z tego co wiem tematów nie realizują. Z tego co pamiętam kosztuje to zwykle połowę gotowej linki.

      pzdr, Adam
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
        Standardowa linka pasuje do podwyższenia 30 mm, takie mam i działa.
        Robkri ma jakieś 50 mm podwyższenie i raczej też linkę ori , tylko ze ssaniem coś modził.
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          Azalisz prawda to mam mocno poniesioną kierownicę i oryginalna linka sprzęgła była wystarczająco długa, nic nie przeszkadzało, nie oryginalne linki także spokojnie wystarczają, jedynie cięgło ssania musiałem przenieść niżej bo linka była za krótka.


          Widać na tych zdjęciach jak układa się linka sprzęgła.
          Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

          Komentarz


            #6
            A ma ktoś może taką linkę pod ręką żeby zmierzyć jak to w oryginale na prawdę jest?
            Ja mierzyłem swoją i wyszło 114 pancerz i 123 linka - widziałem, że takowe linki są w VZ 800 MARUDER AF 1112 97-03 R
            Linki u sprzedawców ( nawet forumowych xtzparts) mają 103/112cm.

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X