Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Rumuńskie gmole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Rumuńskie gmole

    Cześć ,w temacie kupię rumuńskie gmole adventure ,może ktoś chce sprzedać ?

    #2
    Prędko nie znajdziesz trzeba zamawiać

    Komentarz


      #3
      Ja będe miał do sprzedania. W marcu ściągam swoje. Stan bdb. Napisz do mnie proszę pod koniec lutego jeżeli CIę to zainteresuje. Albo obserwuj forum bo wrzuce ogłoszenie na całość akcesoriów od nich.

      Komentarz


        #4
        Wojtekk ,jestem zainteresowany,jeżeli jest to pewne to mogę Ci rzucić jakąś zaliczkę .Powiedz tylko jaka kasa na pw.A czy wcześniej ściągnąć ich nie możesz? Tak pytam ,bo akurat mam przypływ.

        Komentarz


          #5
          Nie chcę brać żadnych zaliczek bo nie wiem kiedy uda mi się znaleźć czas na odkręcenie i wystawienie. Nie mogę wcześniej Za dużo roboty w robocie

          Komentarz


            #6
            ok ,odzywam się w lutym daj mi info o kwocie

            Komentarz

            Pracuję...
            X