Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

skompletuję oponki do terenu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] skompletuję oponki do terenu

    ...nie musza być nowe ale z sensownym bieżnikiem, jako drugi komplet do latania po okolicy.

    najchętniej coś na wzór mitasa e09
    przód 90/90-21, tył 140/80-17 - lub inne co podejdzie do 750tki.

    jakieś porady? za mało jeżdżę aby ładować się w nówki za 400-500 kpl.
    lr-lr-saab-xtz

    #2
    w sobote założyłem nowa continental tkc 80 130/80/17 stara wygląda jak na zdj. oddam za browara WP_20160211_19_51_07_Pro.jpgWP_20160211_19_51_31_Pro.jpgWP_20160211_19_52_45_Pro.jpgWP_20160211_19_53_25_Pro.jpg
    Ostatnio edytowany przez Misiek; 4004.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Misiek Zobacz posta
      w sobote założyłem nowa continental tkc 80 130/80/17 stara wygląda jak na zdj. oddam za browara [ATTACH=CONFIG]20484[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20485[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20486[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20487[/ATTACH]

      dzięki, to chyba jednak za bardzo używana
      a jak się mają te rozmiary, szukać do tyłu czegoś dokałdnie jak wymiary producenta czy można wsadzić coś większego / wyższego?
      lr-lr-saab-xtz

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez nemet Zobacz posta
        dzięki, to chyba jednak za bardzo używana
        Bierz, nie marudź. Na próbę jest ok, lepiej chyba założyć i zdjąć za piffko, zamiast za 100,-pln i być niezadowolonym.
        Z doświadczenia Ci powiem, że TKC w tym rozmiarze i w takim stanie zrobi jeszcze 3000 km, zanim dojdzie do ogranicznika
        głębokosci bieznika między klockami.
        Sowizdrzał
        KTM 750 6T
        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

        Komentarz


          #5
          Mam CST na przód. Za równowartość ramki fajek jest Twoja. Chyba, że odbierasz osobiście. to Chesterfildy czerwone setki.

          Komentarz


            #6
            2016-02-16_12.01.13.jpg
            2016-02-16_12.01.37.jpg

            CST i michałek. CST muszę zdjąć. Jeździłem na niej w zeszły urlop.

            Oprócz togo mam annaki, turanzy i cholera wie co jeszcze.

            Komentarz


              #7
              Chętnie odkupię jakieś oponki do terenu, bo chce się troszkę pobawić w terenie, a po ostatnim przedesezonowym mini remoncie tereski nie mam kasy na nowe. Także jak ktoś coś ma, to chętnie wezme. Jak coś to prosze o emaila na szymon.panek@gmail.com, bądź o pw
              Pozdrawiam

              Komentarz


                #8
                nemet ode mnie tył od Prince przód i śmigasz w terenie

                Komentarz


                  #9
                  CST jedzie do założyciela wątku.

                  SzPaneQ Michalin za nią do wzięcia . 30zł z przestyłką albo odbiór osobisty. To wtedy czerwone czestery setki

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X