Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Pilnie kupie lozysko dolne amortyzatora i srube.Simmeringi 20x27x5 4szt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pilnie kupie lozysko dolne amortyzatora i srube.Simmeringi 20x27x5 4szt

    Pilnie kupie lozysko dolne amortyzatora i srube.Simmeringi 20x27x5 4szt

    Moje lozysko sie zatarlo troche podbierajac srube i peklo:/
    Potrzebuje motocykla na codzien tak ze pilnie kupie

    #2
    ASO Yamaha - ok 280-300pln
    zamiennik all balls -29-5027 ok.80pln
    uszczelniacze w byle sklepie.

    Komentarz


      #3
      no dobra tez dzwonilem do ASO dobre maja ceny
      zamowilem w olekmotocykle all balls ten zestaw za 80zl.czy lozysko ma identyczne wymiary jak orginal i ten rowek na srodku kulu dla lepszego smarowania??
      uszczelniaczy tych wiekszych nigdzie nie moge znalezc a dzwonilem w 5 miejsc i odwiedzilem 2 miejsca:/
      20x27x5 potrzebuje 4szt i ta nieszczesna srube...moja ma podjechane z pol mm ale i tak bym ja wymienil lub dorobil tylk ciezko o tokarza chyba ze ktos ma w wawie

      ps.dobra srube bede mial dorobiona to zostaje mi tylko skolowac uszczelniacze duze
      Ostatnio edytowany przez michaldenisiuk; 4120.

      Komentarz


        #4
        Wymiary łożyska identyczne, dokładnie nie pamiętam jak to u siebie robiłem, ale chyba łożysko nie miało tego rowka na środku i tylko tym się różniło (być może jeszcze jakością, ale tego nie zweryfikowałem). Uszczelniacz masz na tej aukcji:

        Komentarz


          #5
          super dzieki za informacje
          tu znalazlem po 8zl jak by co

          ....znalazlem tez takie po 31zl za sztuke
          dlugo juz jezdzisz na tym lozysku?

          Komentarz


            #6
            Śrubę każdy tokarz Ci zrobi. A jak masz znajomego to za browara Ci zrobi. Tylko pamiętaj żeby twardość była odpowiednia. Weź tylko orginał na wzór
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              #7
              z tego co wiem duzo osób śmiga na zwykłem śrubie z unimetu ja kupiłem zwykła 8.8 bo nie znalazłem 10.9 (mowie o twardości) ważne jest to by miała na odpowiedniej długości to mięso to takie bez gwintu klasa-88-stalowe-ocynk-din-931.jpg o to mi chodziło z tym mięsem oto miejsce co nie ma gwintu przy łbie śruby

              Komentarz


                #8
                tokarza juz znalazlem i wyslalem mu rysunek z wymiarami, zalecilem tez wykonanie z czegos co ma minimum 8.8 twardosci
                igielki pozostalych lozysk sa w stanie idealnym piekne blyszczace i proste po umyciu, bieznie tez bardzo ladne bez wgniotek powierzchnia nie uszkodzona.
                Zostaje mi tylko poczekac na zestaw z lozyskiem,dorobienie sruby i te wieksze oringi.
                Gumka ktora zaslania jakby czesciowo dolne lozysko amortyzatora jest juz mocno porwana, zniszczona..chyba nie ma sensu jej tam nawet zakladac co?
                Czesciej bede tam poprostu zagladal i juz.

                Komentarz


                  #9
                  Ile wziął pan tokarz za tę śrubę?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X