Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KUPIE Wąż układu chłodniczego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] KUPIE Wąż układu chłodniczego

    Kupie wąż układu chłodniczego ten od termostatu co łączy się z ta rurką metalowa co idzie do głowicy. dokładnie ten co jest na zdjęciu zaznaczony strzałkami XTZ 750!!!! 12966841_1183083635037488_333041203_n.jpg

    #2

    złap średnicę i kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym

    Komentarz


      #3
      już to własnie przerobiłem oryginalny wąż jest ładnie profilowany i nie tworzy naprężeń a ten niebieski tworzy niezaprzenia może mi urwać mocowanie termostatu albo rozszczelnić rurkę co idzie na głowice boje się ryzykować bo większość jeżdżę po szutrach itd, większość terenu niż asfaltu, pojadę daleko wywali mi płyn i dupa zbita dlatego szukam oryginału

      Komentarz


        #4
        jeżeli jeszcze nie znalazłeś to ja chyba mam tylko muszę sprawdzić

        Komentarz


          #5
          Juz zakupiłem! NIE AKTUALNE!!!

          Komentarz

          Pracuję...
          X