Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KupiÄ™ silnik od TDM850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    KupiÄ™ silnik od TDM850

    Witam 😊
    Z racji że mój silniczek w ST padł. Kupię silnik od TDM 850 z gaznikami i najlepiej z modułem.
    PodkreÅ›lam że potrzebuje silnika w jak najlepszym stanie do jazdy, nie siepa na części 😊
    Pozdrawiam

    #2
    Szukaj używanej TDM. Siądziesz, przejedziesz się, to będziesz wiedział. Ewentualnie rozbitka z całym silnikiem.

    Komentarz


      #3
      Ostatnio była ładna TDM z 2002r rozbita z silnikiem na chodzie bodajże za 3 tyś zł
      Jak jesteś w stanie tyle przeznaczyć, to na pewno warto bo mieć 4TX-a w XTZ to marzenie każdego posiadacza

      Komentarz


        #4
        4tx marzenie? Z czego kojarzę to najmniej polecali te silniki. Chyba że się mylę.
        Jestem w stanie tyle przeznaczyc pod warunkiem że będzie to pewne i przez najbliższe X czasu nie dołożę grosza na naprawy silnika...

        Komentarz


          #5
          Szukaj raczej 3VD 850. Dłuższe przełożenia 4 i 5 biegu, wał wykorbiony jak w XTZ i zero problemów z przekładką.
          4TX jest bardziej szosowy, ze względu na wykorbienie, a i przy przekładce możesz mieć więcej niespodzianek.

          Komentarz


            #6
            Miałem 4TX w TDM i ten silniczek był świetny i z tego co czytałem bardziej dopracowany od swojego poprzednika, dzięki czemu pracował jak V-ka i bardzo mało palił.
            No ale pewnie 3VD będzie łatwiej znaleźć i powinien pasować bez żadnych problemów do XTZ.

            Komentarz


              #7
              Co wy na to ? trochę drogo ale na pierwszy rzut oka wydaje się ok. Patrze na silnik od XTZ bo jakby co mam stary na części, kolejna sprawa to nie ma nigdzie od TDM tym bardziej że jest mocno poszukiwany, kolejna rzecz to sezon w pełni i nie będę ukrywał ale mi pilno... Czekam na wasze opinie.

              http://allegro.pl/silnik-3ld-komplet...054823357.html

              Komentarz


                #8
                On juz baaaardzo długo czeka na kupca....

                Komentarz


                  #9
                  dzwoniłem do tego pana i mówił sam że chyba przez tą cenę nie chce się sprzedać ale jak najbardziej można się potargować. Moto było z parkingu policyjnego, daje gwarancje rozruchową, stan spisany z licznika. Ciekawe co to jest za silnik ? Czy nie padło :/
                  ?

                  Komentarz


                    #10
                    Pytanie czy ten kto używał tego silnika dbał o odpowiedni poziom oleju. Nie ważne czy silnik jest z 3VD czy 4TX, oba chleją olej wprost proporcjonalnie do prędkości obrotowej (powyżej 4krpm).
                    Jeździłem 4tx i zużycie oliwy było na poziomie 300 ml/1000 km co jest rewelacyjnym wynikiem, ale inni użytkownicy forum TDM leją nawet dwa razy tyle i jeżdżą. Ważne aby miał co przepalać.

                    Komentarz


                      #11
                      Za 3500 to można całego TDM-a kupić.

                      Komentarz


                        #12
                        Napson przejedz się po garwolinie do chłopaków co moto ściągają, poszukaj na niemieckich stronach i szwajcarskich, może akurat się coś trafi

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                          Napson przejedz się po garwolinie do chłopaków co moto ściągają, poszukaj na niemieckich stronach i szwajcarskich, może akurat się coś trafi
                          Napisz mi na priv kto ściąga w Garwo bo ja nie mam pojęcia.
                          A co do silników to naprawdę ciężko jest coś ogarnąć... Już mi ręce opadaja

                          Komentarz

                          PracujÄ™...
                          X