Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Super tenere na sprzedaż

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Super tenere na sprzedaż

    Jakby ktoś był zainteresowany, to ja mam na sprzedaż xtz750. Nie jest co prawda w tak idealnym stanie ( owiewki klejone), ale na pewno żle nie wygląda. Jest w polsce centralnej (w Zgierzu koło łodzi), wstawie zdjęcia póżniej, ogłoszenia jeszcze nie dałem. Technicznie motorek w pełni sprawny, olej zmieniony jakieś 800 km temu. Posiada wysokie gmole, te z kratką na lampę, stelaż givi i tylny kufer GRN 50l (jakaś nie firmówka, ale szczelny, daję radę w ulewy) i stopkę centralną. Motorek w pełni sprawny, robiłem nim traski nawet po500km ciurkiem. Byłem ostatni raz nawet na III zlocie tenere w Morsku. Cena jaka mnie interesuje, to 6500zł do jakiejś tam negocjacji. Aha niejeżdżona w terenie, bo się boję. Tylko asfalty.Jak ktoś chce coś wiecej wiedziec, to jest mój nr. 793488825
    Pozdrawiam
    Kowal
    P.S. Sprzedaję z żalem, ale niestety zmusiła mnie do tego moja obecna sytuacja finansowa. Nie wchodzi wgrę żadna zamiana. Drugiego na razie również nie kupię.
    Ostatnio edytowany przez Kowal; 52.

    #2
    Znaczy, że dzieciaczek Cię rujnuje Już Ani powiedziałem- no kids

    A o moto napisz więcej, jaki rocznik, historię, jak długo go masz itd.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Nie Bartek, nie dzieciaczek. Odpieprzylem numer w robocie i jestem obcizony materialnie. 460zl miesiecznie z wyplaty mi zabiera; to po pierwsze, a po ddrugie zamienilem sie na auta i muszę miedzy innymi gaz zalozyc, nie wspomne o innych rzeczach. A co do córci, to absolutny spokój, do tej pory jest na piersi wiec nawet mleka nie kupujemy.
      A propo motocykla: Wypadków nie bylo moto mam 2-3 lata bylo sciagniete przez mojego kolege z angli on tez byl wlascicielem tam bo siedzi w angli od lat ja osobiscie mialem dwie gleby parkingowe ale z gmolami przy zawracaniu i wsiadaniu byla przeze mnie rozebrana do srubki oprocz silnika oczywiscie i przedniego zawieszenia (nie bylo potrzeby) z uwagi na powierzchowna korozje ramy i wachacza zostala wypiaskowana rama i wachacz i polakierowane podkladem proszkowym cynkowym i proszkowo rowniez rama w czarny mat a wachacz na srebrno wszystko oczywiscie obfotografowane wszystko prosciutkie nie skrzywione srubki zrobione w chromie technicznym by uniknac korozji gwintow (pracuje w firmie gdzie jest lakiernia proszkowa i galwanizeria)
      lancuch i zebatki jak najbardziej w porzadku (lancuch DID zebatki chyba sunstar)
      To jest link do zdjec jak robilem ja http://tinyurl.com/ybcnnug
      a zdjecia do rzuce pozniej
      motocykl jest w porzadku niczego nie chce ukryc ani tym bardziej nikogo oszukac po prostu sytuacja mnie zmusza zeby sprzedac
      Ostatnio edytowany przez Kowal; 52.

      Komentarz


        #4
        Trochę szkoda takiej roboty - nie dostaniesz za niego tyle ile włożyłeś.
        Mam już dwie Teresy, szkoda że jak kupowałem nie trafiłem na Ciebie.
        Swoją drogą też sprzedaję jedną - tą którą byłem mna zlocie - ta druga siedzi w stodole w częściach - będę nad nią pracował.
        http://www.informatyzacja.com

        Komentarz


          #5
          Sytuacja mnie do tego zmusiła Czarny. To, co postanowiłem jest sprzeczne z moim wewnętrznym ja, ale nie mam wyjścia.

          Komentarz


            #6
            Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-tenere-M2100372.html

            Komentarz


              #7
              Witam

              Wczoraj dzwoniłem ale nie dałem rady dziś zajechać.
              Może jeszcze dam radę, jak nie znajdę czegoś bliżej i kolega nie sprzeda (czego życzę), a natenczas powodzenia.

              Komentarz


                #8
                Ok. Będziesz miał chęc, to przyjeżdżaj, myślę, że się nie zawiedziesz.
                A tak w ogóle, to dodaję jeszcze do motocykla okleiny, te co są na zbiorniku i plastikach; jakby kto chciał lakierowac ( paski, romby itp.). Dorabiałem je, bo chciałem lakier nowy kłaśc, żeby była jak nowa. Kosztowało mnie, to 200zł.

                Komentarz


                  #9
                  Nie ma zainteresowania, więc przecena na 6000zł.

                  Komentarz


                    #10
                    Możliwa zamiana na motocykl z koszem. Tylko nie ruska. Najlepiej jakiegoś japońca.
                    Z propozycjami bez kosza dzwonic. Pomyślę. 793488825
                    Ostatnio edytowany przez Kowal; 52.

                    Komentarz


                      #11
                      Możliwa spora negocjacja ceny! Zależy mi na czasie! Trafił mi się japończyk z koszem i jeszcze coś. Oba nie będą na mnie długo czekac. Stąd ten pośpiech.

                      Komentarz


                        #12
                        Aktualna ta Tereska jeszcze ? I jaka kwota gotowka bez targowania cie interesuje ? Mozna na niej wracac 250km ? Napisz mi co i jak na pw albo maila trocin81@wp.pl. Bo wlasnie sprzedalem swoja 660 i sie waham pomiedzy TDM a ST i na razie chyba ST wygrywa
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          #13
                          Ogłoszenie nadal aktualne. Można nią wracac chocby i 500km bez obaw, jeśli ktoś ma tylko na to ochotę.

                          Komentarz


                            #14
                            No ja juz kupilem ST
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #15
                              Odświeżam temat. Nikt nawet nie był obejrzec. A telefonów było dużo. Każdemu za daleko chociaż po "środku".

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X