Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Tereskę 850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam Tereskę 850

    Cześć. Zdecydowałem o sprzedaży mojej XTZ. Motocykl kupiłem w czerwcu 2018roku. Miał przejechane 47000 i uszkodzony silnik. Zanabyłem silnik od TDMa (miał na liczniku 37000) i przeszczepiłem do Teresy. Teraz jeździ przyzwoicie. Starałem się utrzymać ją w dobrym stanie, a teraz oddam w dobre ręce. Moto ma dołożone: Gmole, stopka centralna od darkojaka, łącznik lag , stelaż z kuframi od motoletko (przerobiony, bo ten od darko był mało stabilny), regulator napięcia, lampy z wesema, olejarkę łańcucha, podwyższenie kierownicy z Accel, przewody w salowym oplocie. Opony i łańcuch w bardzo dobrym stanie (zakupione przed zeszłoroczną Chorwacją). Inne moto mam już w garażu, dletego zależy mi na sprzedaży. Za darmo nie oddam, bo motocykl jest moim zdaniem bardzo przyzwoity .Moja cena:14500. Jeśli ktoś zainteresowany: proszę o kontakt:690 050 740. Pozdrowienia. Michał.
    Załączone pliki

    #2
    Witam . Aktualne ?

    Komentarz

    Pracuję...
    X