Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 660 uszkodzona plus masa części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam XTZ 660 uszkodzona plus masa części

    Witam sprzedam Xtz 660 kupiona jako uszkodzona jednak po oględzinach silnika nie mam czasu i chęci dłubać się z tym .Są praktycznie dwa motocykle jeden bez ramy drugi przed wyjęciem silnika wyglądał tak jak na zdjęciach z kuframi itd .z minusów obydwa wały sa uszkodzone w miejscu klina nie do naprawy ,sa dwie głowice dobre mostki ale w jednej urwany zawór druga luzne prowadnice ,tłok jeden połamany drugi cylinder i tłok oki może pierścienie ew. do wymiany i tyle z minusów plusy to nowe opony tarcze klocki napęd i tak jak pisałem masa częsci moto zarejestrowane ważne OC .cena jaka mnie interesuje to 4,5 tyś zł za całośc nie do negocjacji .W innym przypadku będe sprzedawał na częsci .Proszę dzwonić 601912353 Już sprzedana
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Ostatnio edytowany przez Marek 1973; 7961.

    #2
    Witam. Można prosić więcej zdjęć ?? I skąd jesteś ?

    Komentarz


      #3
      sprzedana ?

      Komentarz

      Pracuję...
      X