Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Komplet kół D.I.D.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    ta obrecz 18 jest do wyjebania bracie wiec warte jest tylko przednie kolo 200 a tyl mozna powieści w garażu

    Komentarz


      #17
      Więc znajdz w tym stanie kompletny przod za 200zł Też stawie 0,7
      A z tylu masz jeszcze piaste i reszte.
      Obrecz da sie poratowac i sporo pojezdzic To nie jest dziura na wylot. W srodku cala dobra.
      Ostatnio edytowany przez Aruś; 2724.

      Komentarz


        #18
        To nie jest dziura tylko skorodowane aluminium. "Na wylot" to tylko kwestia czasu.
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Tak w ramach informacji. Może pamiętacie, dokładnie rok temu szukałem tylnego koła do 660tki. Kupiłem koło na allegro. Proste, zero korozji wraz z założoną oponą i oczywiście dętką . Opona jakieś 70% Metzeller Całość za 180 zł. Więc 600 za 2 gołe koła to chyba troszkę dużo. No ale w końcu mamy wolny rynek .
          pozdrawiam
          Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

          Komentarz


            #20
            No to ladna okazja
            Przednia felga z gumą chodz dosyc uzywana. Masz jeszcze zebatke ( jak na zdjeciu ) i gumy zabieraka.
            Sledze allegro co pare tygodni i jeszcze się nie pojawil tyl tanszy niz 250 tak jak i przod, dlatego dalem taką cene. Pozatym zakupy na allegro to zawsze większe ryzyko niz w gronie znajomych gdzie nikt nie kreci ze stanem ( mam nadzieje )

            Komentarz


              #21
              Zębatka używana ciekawe z jakim łańcuchem pochodzi
              Ja za tylne koło do ST dałem 200 z przesyłką, stan igła,
              a dobrą przednią obręcz bez śladów korozji oddałem Truskowi za piwo
              Popieram zdanie kolegi, wolny rynek,
              towar jest wart tyle ile ktoś za niego zapłaci
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                #22
                To jak się licytujemy: sprzedałem kiedyś kpl. kół do ST (bez tarcz i zbieraka) za 100zł - przez 1.5 roku nikt tego nie chciał...
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Fx- pamiętam Twoje ogłoszenie
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    #24
                    To te postoja z 5 lat
                    Take care of your Tenere she will take care of you

                    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                    Komentarz


                      #25
                      Ah... Od czegos trzeba zaczac
                      Szczerze myslalem ze wiecej dostane ale sprowadziliscie mnie na ziemie ;( Trudno... Narazie jezdza jako 2 komplet.
                      Ale widze ze sam na nich stracilem

                      Komentarz


                        #26
                        aktualne, cena 400 za komplet

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X