Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Bartasowa ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Bartasowa ST

    Może sprzedałbym swoją ST.
    Rocznik 94, na liczniku 91800km, latana w trasy, nie bierze nic oleju.
    Technicznie motocykl po kompletnym przeglądzie:

    - zawory wyregulowane
    - zmieniony łańcuszek rozrządu
    - uszczelka pompy oleju - rozdarła się przy demontażu pokrywki
    - nowe gumkopodkładki pokrywy zaworów
    - zmienione 3 płytki zaworowe podczas regulacji
    - napęd DiD, nowy z zębatkami- przejechane 6000km od nowego
    - opona tył MItas e07 6000km przebiegu, przednia 5000km, Shinko e704 albo 705, nie pamiętam dokładnie
    - przejrzane zawieszenie przednie z kontrolą poziomu oleju
    - klocki tył nowe, przebieg 5000km
    - klocki przednie przebieg 7000km na obu tarczach rzecz jasna
    - zmieniony amortyzator tył z kontrolą łożysk kół, luzu wahacza etc- wsio ok
    - akcesoryjne siedzenie, wygodna kanapa
    - wysoka szyba przednia
    - podgrzewane manetki
    - wyższa i nieco szersza kierownica
    - stelaż pod kufry givi monokey
    - gmole
    - oryginalny wydech
    - nowy oring rozrusznika
    - nowy zestaw naprawczy gumek kranika lewego
    - alu puszka narzędziowa pod siedzeniem
    - patent do szybkiego demontażu siodła
    - olejarka motooiler
    - zmienione lampy przednie- 1 miała rysę- pęknięty klosz
    - akumulator z końca kwietnia 2012r.
    Olej zmieniony 4700km temu, Cena 9000zł.
    Przegląd do 20 kwietnia 2013r, OC do lipca 2012r.












    Tutaj parę innych fotek przed Chorwacją:





    Nie miałem w planach sprzedania tak szybko tej ST, chciałem rozstać się z nią na jesień lub wiosną 2013. Przyczyna sprzedaży- trzeba salę rezerwować na wesele, mam zamiar kupić gołą 660 Dredola, coby mieć czym jeździć po ślubie, a różnicę ze sprzedaży przeznaczyć na ww. cel.
    Polecam tą ST, bo to najlepsza sztuka jaka była w moich rękach.
    A, cena możliwa niższa- po zrezygnowaniu z niektórych dodatków, które wtedy będę mógł sprzedać osobno na forum/ allegro.
    Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    Na prace wykonane przeze mnie jestem w stanie dać pisemną gwarancję
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        Sprzedana.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          Otworzyłem temat, ponieważ Tenera jest na sprzedaż.
          Robzone, który kupił ją ode mnie w związku ze swoimi mniejszymi gabarytami nie daje sobie do końca rady z jej masą i postanowił ją zamienić na coś lżejszego.
          W tej chwili jest w USA, ale motocykl jest do wzięcia. O szczegóły pisać do Robzone.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Witam,

            Już wróciłem do domku. ST jest do obejżenia w Bydgoszczy. Sprzedaje bo Enduro jest za wysokie a ST dodatkowo cholernie ciężka - to nie dla mnie, nie sięgam do ziemi i jest to duży dyskomfort.
            Cena: 8 500 zł
            Po zakupie od Bartasa wymieniłem płyny, szybkę oraz dokupiłem kufer (widoczne na zdjęciach) - to jest w cenie + stary kufer (widoczny na Bartasowych fotkach).

            Ewentualnych zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

            Yamaha-XTZ-750-ST_001.jpgYamaha-XTZ-750-ST_002.jpg

            Komentarz


              #7
              Tenerka jest w zacnym stanie, mogę potwierdzić co było robione. Motocykl w maju był w Chorwacji, sprawował się bardziej niż bdb.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                Witam.
                A co się stało z tą wygodną kanapą, na fotach u góry jest natomiast na tych od robzone już nie.

                Komentarz


                  #9
                  Kanapa jest gdzie indziej.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    #10
                    Rozumiem że oprócz kanapy i stelażu pod kufry boczne reszta została baz większych zmian

                    Komentarz


                      #11
                      Stelaż też został pod 3 kufry, na zdj zdjęte, ale jak ostatnio ją widziałem, to miała zamontowane.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #12
                        Kanape wymienilem bo na tej "wygodnej" to wcale do ziemi nie siegalem a na obecnej jest roche lepiej ;-)
                        Stelaze zdjalem zeby podmalowac. Co prawda nie mam bocznych kufrow ale fajnie wyglada z tym stelazem wiec jest znowu przykrecony.
                        Od kupna przejechalem moze 300 km. Nie pasuje mi taki motocykl, mecze sie na nim.

                        Cena jest oczywiscie do negocjacji.

                        Gdyby ktos chcial zamienic sie na cos nizszego to tez jak najbardziej.

                        Kontakt: Robert 668-309-835

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X