Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Oryginalne narzędzia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Oryginalne narzędzia.

    Sprzedam oryginalne narzędzia do ST, 100zł.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    daj proszę jakieś zdjęcie
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #3
      Wrzucę później po pracy.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        A później sprzedasz motocykl bez narzędzi? Biznes biznesem, ale bez przesady
        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
        Loud pipes save lives...
        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

        Komentarz


          #5
          Jeśli jest oryginalny pokrowiec na nie (nie jakiś mega porozdzierany), narzedzia nie są zniszczone i jest ich komplet to biorę
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
            Jeśli jest oryginalny pokrowiec na nie (nie jakiś mega porozdzierany), narzedzia nie są zniszczone i jest ich komplet to biorę
            jestem pierwszy w kolejce ))
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
              A później sprzedasz motocykl bez narzędzi? Biznes biznesem, ale bez przesady
              Stówa na drodze nie leży
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                I gdzie zdjecia? Chcialem zobaczyc jak one wygladaja

                Kamyk
                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                Komentarz


                  #9


                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    #10
                    Lukass - są Twoje
                    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                    =>
                    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                    Komentarz


                      #11
                      A czy w takim zestawie miał ktoś klucz do regulacji napięcia wstepnego sprężyny tylnego amorka?
                      Może jakieś zdjęcie się znajdzie?
                      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                      Loud pipes save lives...
                      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                      Komentarz


                        #12
                        Widziałem kilka zestawów w żadnym nie było takiego klucza.

                        Komentarz


                          #13
                          Brakuje jeszcze klucza płaskiego 10/12
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Temat jeszcze aktualny.
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #15
                              Chętnie bym przytulił ten zestaw, jeśli jeszcze temat aktualny to poproszę na PW nr konta i koszt przesyłki.
                              Pozdrawiam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X