Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Moja pierwsza wyprzedaż garażowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Moja pierwsza wyprzedaż garażowa

    1. Nigdy nie używane policzki do kasków Shoei modelu QWest lub XR-1100 rozmiar 35. Cena w sklepie > 180, u mnie za 100.



    2. Kufer Shad 29. Kilka rysek wynikajacych z normalnego uzytkowania. Miesci kask integralny. W zestawie z plytą montażową widoczną na zdjęciach i dwoma kluczykami. Cena w sklepie > 170, u mnie za 110.








    3. Kurta Rev'it Cayenne Pro, rozmiar M. Stan oceniam super. Jest prawie jak nowa. Nawet nie jest brudna. Co to za kurtka:




    nowa ~1800. U mnie 500.







    4. Tankbag Bags Connection Enduro - mocowany na paski. W sklepie >370 pln - u mnie 280. Ma urwane trzy "chwytaki" (czy jak to nazwac) do suwakow, nie przeszkadza specjalnie w uzytkowaniu, przynajmniej mi. Widac na zdjeciu po lewej stronie






    Wysylka poczta polska lub kurierem zgodnie z cennikiem. Wszystko do obejrzenia w Warszawie na Saskiej Kepie.
    Załączone pliki
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Mam identyczna kurtkę nawet w tym samym rozmiarze i jestem więcej niż zadowolony.
    Latem nie jest w niej gorąco, ma bardzo dobrą wentylację.
    Jeśli w podróży zmokniecie kurtka bardzo szybko wysycha.
    Wypinana membrana, duża kieszeń na plecach, duże odblaskowe wstawki które w nocy sprawiaj, że jest się super widocznym, miejsce na mocowanie worka z wodą + wiele innych ciekawych patentów.
    Osobiście ma jeszcze spodnie i rękawiczki tego producenta.
    Polecam.

    Komentarz


      #3
      kurtka poszla. moim zdaniem warta kazdej zlotowki. revit to swietna firma.

      kufer zarezerowany do wtorku.
      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

      Komentarz


        #4
        poszedl kufer.

        podbijam tankbag
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          ludzie! zwariowalem! puszcze tankbag za 240!

          taki ladny, ktm robi takie same do swoich adventure....

          zapraszam do zakupow!
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
            ludzie! zwariowalem! puszcze tankbag za 240!

            taki ladny, ktm robi takie same do swoich adventure....

            zapraszam do zakupow!
            przymierzałem go do swojego lc8 i nie pasuje, za krótkie są paski mocujące, chłopaki na adv też z reszta o tym pisali,
            ogólnie dobry pomysł na wycieczki bo można go odpiąć bardzo szybko zostawiając mocowanie na zbiorniku. Ja mam niby taki sam ale z logiem ktm i spokojnie mogę go polecić, nie ma magnesów tylko.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X