Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Teresa ma na sprzedaż pod koniec września

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Teresa ma na sprzedaż pod koniec września

    Siema, taka wstępna wiadomość tylko na forum, na allegro nie wystawiam bo jak się zboczeńcy dorwą do meila to bedzie 100 pytań do... a najlepiej to za 2900 z książką serwisową. Moja Terenia do sprzedania będzie pod koniec września jak wrócę z Ukrainy. Na razie bez fotek, kto widział wie jak wygląda, kto nie najwyżej wyśle; teraz lewy plastik się popsuł i szyba, zobaczę czy będe to robił, jak nie zrobię to cena ok 6500 tyś. Rok 91,trzy kufry, troszke kosmetyki jak komuś bardzo zależy na wyglądzie, a jak nie to wsiadać i zapier... Jeśli ktoś ma jakieś pytania dzwonić, pisać, powyżej 5 pytań tylko dzwonićNie zależy mi na sprzedaży, zmieniam bo już chce, mam do niej wieeeeelki sentyment, jeśli nie sprzedam i tak coś kupię a ją będe całował w baczek codziennie za to, że służyła i służy nadal. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

    #2
    Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
    cena ok 6500 tyś
    Fiu fiu ;p Ceni się Pan :p

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
      Fiu fiu ;p Ceni się Pan :p
      normalna cena na sprzedaż a nie na sprzedawanie przez pół roku albo dłużej.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        normalna cena na sprzedaż a nie na sprzedawanie przez pół roku albo dłużej.
        Nie oburzaj się, bo chodziło mi o kwotę 6,5mln polskich nowych złotych, która jest podana

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
          Nie oburzaj się, bo chodziło mi o kwotę 6,5mln polskich nowych złotych, która jest podana
          dla jednych to dużo dla drugich normalna cena a tak na prawdę to chyba najdroższa teresa w historii
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            aaaaaaa no tak, 6 500 złotychhhhhh

            Komentarz


              #7
              co next?

              Komentarz


                #8
                GS
                nie wezmę choćby za darmo, Filip nie dał by mi żyć
                Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                Komentarz


                  #9
                  a na poważnie?

                  Komentarz


                    #10
                    Radzio nie chcę zapeszać, ale przecież wiesz

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                      GS
                      nie wezmę choćby za darmo, Filip nie dał by mi żyć
                      to pomyśl jak będą Ci dogryzać jak weźmiesz lc8
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        zacisne zęby i odkręce gaz

                        Komentarz


                          #13

                          pozmieniało się, na Ukrainę nie jedziemy więc w każdej chwili moge ją sprzedać, co będę pisał. Naprawde ja polecam, siadać i jeździć

                          Komentarz


                            #14
                            Garnek gratis.

                            Komentarz


                              #15
                              No i deflektor jeszcze w zestawie widzę.
                              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X