Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[Sprzedam/zamienię]Yamaha XTZ 750 Super Tenere '90

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] [Sprzedam/zamienię]Yamaha XTZ 750 Super Tenere '90

    Ogłoszenie jest też na forum trampka od wczoraj więc pozwoliłem sobie kopiować całość:

    Witajcie

    Słowo się rzekło na studniówce u neno tak więc sprzedaje lub zamienię swoją teresę.Rocznik 1990 po modyfikacjach u mxvulcan co widać na zdjęciach.

    Przebieg 86495km (i będzie rósł bo dopóki nie sprzedam będę nadal jeździł)

    Opony Mitas E07 przejechane mają 3400km i są w stanie bardzo dobrym.Tak samo napęd DID złoty.

    Kanapa profilowana obszyta,kufer pod kolor moto,a podstawa kufra metalowa.

    Z dodatków to stopka centralna, uchwyt na napój z prawej strony i gniazdo zapalniczki.

    Sam położyłem ją 3 razy na postoju...na trawie (skończyło się ułamaniem końcówki klamki sprzęgła,lekkim pęknięciem lewego handbara) więcej grzechów nie pamiętam :wink:

    Spalanie przy spokojnej jeździe 5,8-6l(tak do 4000-4500obrotów) a jak się trochę bardziej przyciśnie 6,5-6,8l...nie zdarzyło mi się dobić do 7l/100km

    Na plastikach są ryski bo motórem jeżdżę w większości w terenie.Plastiki nie są połamane.Stan ogólny moto wizualnie jak i technicznie bdb.

    AKTUALNE foto:


















    Wszystkie zdjęcia : https://picasaweb.google.com/1083023...50SuperTenere#


    CENA : 8000zł

    Zamiana na trampka od 1994r -1999r

    Powód sprzedaży/zamiany -> jest dla mnie za ciężka w terenie...

    #2
    NIEEEEEEEEEEEEEEE


    nie szkoda ci, tam nie ma duzej roznicy wagowej,szkoda takiej tenerki,

    Komentarz


      #3
      Gajos, poznaj się lepiej ze sprzętem i wjeździj w niego. Z czasem masa zacznie zanikać

      Komentarz


        #4
        Powiem tak.Jeżeli nie sprzedam teresy w przeciągu 14dni to zostawiam ją do przyszłego sezonu.Niech rozsądzi przypadek.

        Wystawiam z ciężkim sercem,bo faktycznie to ładna sztuka jest ale niech tam.

        Komentarz


          #5
          W teren to 660 a nie trampka.

          Komentarz


            #6
            Zamieniajac duza tenere na trampka i liczac ze dzieki temu bedziesz sobie lepiej radzil w terenie moim zdaniem jest bledne. trampek nie wiele mniej wazy a jest zauwazalnie slabszy i ma deczko gorsze zawieszenie choc mam wrazenie ze motocykle z tamtych lat mialy na jedno kopyto zawieche. Nie zamieniaj, przejedz sie z kims rozgarnietym, zreszta sam pocwicz. Wszytko przychodzi z czasem.
            Take care of your Tenere she will take care of you

            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

            Komentarz


              #7
              Trampek w teren heheh - ST jest o wiele lepsza w terenie od Trampka - oczywiście zależy od jeźdźca no i o jakim terenie mówimy bo po polnych dróżkach to i armaturą można przepyrkać
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Trampek to tylko w gębie po imprezie forumowej

                poczytaj co to sucha miska i które rozwiązanie lepsze w terenie a znajdziesz odpowiedź.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  No w sumie racja bo trampkiem jeździłem przez 1,5roku a zmieniłem na terese bo brakowało mi mocy...

                  Teraz z perspektywy czasu trampka wyprowadzałem na piachach bez problemu,a na tych samych piachach tereska prowadzi mnie.Jeżdżę bardzo często z plecaczkiem i na czarnym jedzie się super,na szutrach też bez problemu,ale jak pojawia się głębszy piach czy błoto zaczyna mnie rzucać jak psa po obierkach.
                  Wydaje mi się że teresa nie jest tyle dla mnie za ciężka co za wysoka,albo ma wysoko środek ciężkości przez co miota nią,trampek był pod tym względem bardziej ułożony.

                  Zobaczę daje 14 dni i co będzie to będzie...jak się sprzeda to się sprzeda a jak nie będę dalej jeździł .... i się uczył

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez gajos007 Zobacz posta
                    Teraz z perspektywy czasu trampka wyprowadzałem na piachach bez problemu,a na tych samych piachach tereska prowadzi mnie.Jeżdżę bardzo często z plecaczkiem i na czarnym jedzie się super,na szutrach też bez problemu,ale jak pojawia się głębszy piach czy błoto zaczyna mnie rzucać jak psa po obierkach.
                    Wydaje mi się że teresa nie jest tyle dla mnie za ciężka co za wysoka,albo ma wysoko środek ciężkości przez co miota nią,trampek był pod tym względem bardziej ułożony.
                    Znaczy za mało gazu było.
                    dirtier, happier

                    www.facebook.com/dalekadroga

                    Komentarz


                      #11
                      I słabe gumy
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #12
                        Gajos, a może to jest tak, że w TA wjeżdżałeś się stopniowo i w tym terenie zaczynałeś od dłuższego czasu i wszystko razem grało i jechało Ci się dobrze, a tutaj wsiadłeś na cięższy i iny w prowadzeniu motocykl z myślą, że umiesz jeździć w terenie, a nie biorąc pod uwage różnic Myśle, że musisz po prostu od nowa nauczyć się jeździć, a jazda na ST nie jest tak intuicyjna jak na AT czy TA. nie poddawaj się i więcej gazu

                        Komentarz


                          #13
                          wrócisz do TA i znowu będzie, że za mało mocy

                          daj jej szanse - zmień opony albo nie pchaj się w piach
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #14
                            Nie pchaj się w piach.....łatwo powiedzieć

                            Komentarz


                              #15
                              to zmień towarzystwo
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X