Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Yamaha SuperTenere XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Yamaha SuperTenere XTZ 750

    Myślałem, że nigdy nie będę musiał się tutaj pojawiać, szczególnie z takim ogłoszeniem, no ale powoli noszę się z decyzją sprzedaży (głównie w związku z kontuzją kostki - nie mogę się nią ruszyć w teren przez najbliższy czas, a jeżdżąc po czarnym się trochę marnuje...



    Nie mam ciśnienia na sprzedaż.
    Historia jest tutaj http://www.xtzclub.pl/threads/1619-B...wa-SuperTenere

    #2
    "Kontuzja kostki" czyli połamana, konieczne wielokrotne operacje, sprawność nogi w 100% nigdy nie powróci, po wielomiesięcznej rehabilitacji będe mógł prawie normalnie chodzić, więc sprzedaję enduro, bo mi się nie przyda przez najbliższe lata...?

    Czy skręciłem nogę w kostce, miesiąc usztywnienia, więc sprzedam moto... ?!

    Nie życzę Ci źle, i nie życzę problemów ze sprzedażą, ale wymawianie sie kontuzją świadczy o tym, że musi być ona poważna. Dlategozybkiego powrotu do zdrowia!
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      Może źle to ująłem. Moto i tak chciałem sprzedać tyle że na jesień/zimę i kupić coś lepszego w teren Kostka tylko przyśpieszyła tą decyzję. Nie mam absolutnie żadnego ciśnienia na szybką sprzedaż bo w sumie to całkiem intensywnie eksploatuje ją po czarnym - ale to już niestety nie jest przyjemność aż tak duża - no i z pewnością są jej inne zamienniki ( na przykład klimatyzowane :p )

      Z kostką nie jest tak źle. Mogę chodzić bez problemów jednak w teren nie chcę jechać bo długo nie mogę pojeździć w stójce. Tym bardziej, że w takiej pozycji ból sprawia mi zmiana biegów, a zmienianie biegów "z kolana" zamiast "z kostki" jest cokolwiek męczące
      Ostatnio edytowany przez bocian; 441.

      Komentarz


        #4
        teraz to juz dopiero namieszałeś po h...j się tłumaczysz, chcesz sprzedać i tyle zrób to po męsku przecież to twoja sprawa, a jak kupisz ktm.a i tak będziesz miał przej....ne

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
          a jak kupisz ktm.a i tak będziesz miał przej....ne
          właśnie miałem zadać to pytanie co będzie następne ?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Wszystko zależy od budżetu.
            Najchętniej to bym kupił LC8 i EXC ( odpowiedź przeznaczona dla marcina :p )
            A dla pozostałych... nie wiem. Zastanawiam się na TTR, LC4, WR, XR... Raczej te tematy. Zobaczymy jak będzie.

            Zły trochę jestem, bo rok temu też kostkę sobie skręciłem (tylko o wiele wiele poważniej), jednak doszedłem już tak do siebie, że biegałem po 10 - 15km. Teraz znowu mam przerwę, miejmy nadzieję krótką.

            Komentarz


              #7
              Mały update ogłoszenia

              Komentarz


                #8
                Dla forumowiczów przewiduję jakieś 7k za golasa Ewentualnie dla niezdecydowanych możemy ponegocjować w "fantach".
                Myślę, ze to całkiem dobra cena za ten moto, a jak zostanie w rodzinie to tym lepiej.

                Do wymiany jest w zasadzie tylko zębatka tylna, która powoli się kończy. Przednia jest całkiem spoko, łańcuch się nie wyciąga.

                Komentarz


                  #9
                  Sold

                  Najpewniej się zjawi tutaj nowy właściciel

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X