Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

SPRZEDAM XTZ 750 92 rok

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Trzeba być ignorantem w temacie motoryzacji by patrzeć na przebieg w pojeździe, który ma 15 lat.
    Po drugie - jak można mieć zaufanie do osoby, która pierwszy raz widzisz i to na 20 minut. Dziwny jesteś. Jeśli by tak każdy podchodził to nikt by nic nie kupił. Dzwine masz rozumowanie.

    Zapraszam do mnie do garażu. Mam XTZ od MX-Wulkana. Zobaczysz jak sprzęt wygląda. Na pewno nie kupiłbyś takiego. Ja kupiłem i wierz, że jeździ lepiej niż ten Twój strucel którego nabędziesz. W praktyce dołożyłem do niego po kupnie tylko oponę przednią. Przebieg - w czterech literach mam i miałem.
    Co do karteczki - moze pozbądz się jej lepiej...

    Może wpiszesz sobie z kąd jesteś.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #17
      ludzie dajcie na luz, nie staje po niczyjej stronie, ale mialem juz kilka moto i jeszcze wiecej aut i od pierwszej chwili widac po czlowieku czy jest uczciwy czy kombinatorek-handlarz. wiem jak sie picuje samochody na handel, tlumik prysniety srebrzanka wyglada jak nowy, pranie tapicerki, po;erka lakieru i mycie silnika, zeby wyciekow nie bylo widac. tak jest w 99% samochodow na gieldzie. dlatego ja nie kupuje na gieldzie od osoby prywatnej z ogloszenia. duzo ci powie o motocyklu miejsce jego garazowania - czysty suchy garaz czy jakies burdel na kolkach gdzie chodzi sie po kluczach narzedziach.....itp itd. jezeli ktos nie dba o styki elektryczne to chyba tym bardziej o inne elementy ekspoatacyjne, czynnosci serwisowe. reansumujac: jak widze ladnie zadbane, posprzatane podworko to juz wiem, ze to co uslyszalem w rozmowie tel potwierdzi sie. na dowod dodam link do ogloszenia allegro gdzie ostatnio kupilismy z ojcem (dla niego) motocykl. Wszystko bylo ok, zadnej sciemy. http://allegro.pl/item948640301_suzu...50_piekny.html

      Komentarz


        #18
        Bullson twoje ogólne uwagi powinny być na pierwszym miejscu tej kartki z internetu pt. jak kupować.....Moje osobiste obserwacje potwierdzają to w 100%
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #19
          Usunięte na żądanie użytkownika
          Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

          Komentarz


            #20
            Wydaje mi się, że wątek wyczerpał wartość merytoryczną tematu w związku z tym zamykam temat.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz

            Pracuję...
            X