Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Części i akcesoria do 750, kurtkę, zbroję i inne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Części i akcesoria do 750, kurtkę, zbroję i inne

    Uszanowanie,

    w związku z jesiennymi porządkami w garażu mam do sprzedania parę rzeczy:

    1. Kufer Givi Maxia E50, płyta Monolock Kappa i rarytas - orginalny stelaż Givi pod kufer centralny do Yamahy XTZ 750 Super Tenere, orginalny kluczyk, cena za komplet na forum 500 zł
    2. Pudełko pod siedzenie - narzędziówka produkcji kolegi Łojka, założone raz na próbę, nieużywane w czasie jazdy, zmieniła mi się wizja i nie będzie mi potrzebne, w komplecie nie ma motylkowego mocowania siedzenia - cena 120 zł
    3. Komplet filtrów powietrza HifloFiltro do Super Tenery, nowiutkie w folii i pudełkach - 80 zł
    4. Kurtka Modeka rozmiar XL, komplet protektorów, używana dwa sezony do turystyki głównie po asfalcie, w bardzo ładnym stanie, świeżo wyprana, membrana stała, podpinka wypinana, cena 200 zł
    5. Zbroja Motonita rozmiar L, praktycznie nowa, użyta 2 razy, żadnego śladu używania, gratis dorzucę koszulkę na zbroję cena 140 zł




    Zapraszam do kontaktu, więcej fotek na maila, ceny do negocjacji, do ceny proszę doliczyć koszty przesyłki. Narazie ogłaszam tylko na forum, jakby co nie ma problemu załatwić sprawy przez Allegro.

    #2
    Siemka,
    wstępnie rezerwuję filtry powietrza (dam znać do piątku). Ile chcesz za wysyłkę?

    Komentarz


      #3
      Myślę, że nie więcej niż 15/20 zł, waga duża nie jest ale nie wiem jakie tam sobie gabaryty poczta ustaliła i dopłaty za ew. priorytet etc. Dogadamy się na pewno

      Komentarz


        #4
        Oczywiście ceny do negocjacji, nawet sporej, po prostu te rzeczy mi leżą w garażu i zajmują miejsce, a nuż komuś się przydadzą!? No i kolega od filtrów się nie odezwał, więc dostępne dalej wszystko.

        Komentarz


          #5
          Czy można poprosić o dokładniejsze zdjęcia kufra i stelaża ?

          Komentarz


            #6
            Kufer sprzedany, reszta rzeczy jeszcze zajmuje miejsce w garażu więc zapraszam do zakupów

            Komentarz


              #7
              Kurtka sprzedana, co do filtrów i zbroi okaże się w przyszłym tygodniu, a na narzędziówkę nikt nie jest chętny ? pocykać fotki może ? jakby nie było wiadomo, to to pudełeczko aluminiowe pod kanapę cena oczywiście do negocjacji !

              Komentarz

              Pracuję...
              X