Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam 660

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam 660

    Jest ktoś chętny na 660?
    Dwa lata temu był robiony remont generalny, tzn.: nowe pierścienie, tłok, szlif cylindra, nowy rozrząd, uszczelniacze zaworów, nowy napęd. Maszyna w pełni sprawna. Niestety od wczoraj zastanawiam się nad sensem użytkowania motocykla (po szlifie na skrzyżowaniu kiedy to młoda pi...da wyjechała nie zatrzymując się na stopie). Więc sprzedam tanio bo trzeba zmienić lusterko, boczek plastikowy, skleić czachę i wyprostować kierownicę. Możliwa zamiana na samochód, np opel corsa. Jeżeli ktoś zainteresowany, pisać lub dzwonić a podeśle fotki (607 865 167)

    #2
    A może jakieś konkrety? Rocznik, cena, lokalizacja?
    Ostatnio edytowany przez RedShadow; 2797.

    Komentarz


      #3
      a co Red jednak przesiadka

      Komentarz


        #4
        No w zasadzie to w profilu stare info, bo GS już sprzedany i właśnie szukam Tenery dla siebie

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
          Jeżeli ktoś zainteresowany, pisać lub dzwonić a podeśle fotki (607 865 167)
          proszę o więcej info i fotki na manjeke@gmail.com

          Komentarz


            #6
            Rok 1994, lokalizacja-zachodniopomorskie, Goleniów. Cena 5 700. IMG_4772.jpgIMG_4773.jpgIMG_4774.jpg2.jpg4.jpg7.jpg3.jpg
            Załączone pliki
            Ostatnio edytowany przez PiotreS; 524.

            Komentarz


              #7
              No dobra. Nikt nie jest zainteresowany. Może to i dobrze. Żona sie ucieszyła że maszyna nie zmieni włąścicela. Proszę admina o zamknięcie tematu bo usunąć się nie da z tego co się orientuję. Przy okazji mam propozycję. Na forum nie znalazłem działu pt "Tunink-usprawnienia". Może by stworzyć żeby ludzie mogli opisywać wszelkiego rodzaju usprawnienia swoich motocykli (mechaniczne i wizualne). Pytanie: czy ktoś kiedyś sprawdzał jak zadziałałoby stworzenie małego podciśnienia w airbagu (tzw dynamiczne doładowanie)?

              Komentarz


                #8
                Myślę a wręcz jestem pewien że chodzi ci jednak o nadciśnienie.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz

                PracujÄ™...
                X