Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 660 1994R elementy zawieszena

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 660 1994R elementy zawieszena

    Witam posiadam kilka klamotów do Xtz 660 wachacz ,amortyzator tył, zacisk tył z tarczą osłonę łancucha ,stopkę boczną sety kierowcy i pasażera pompe ham.tył błotnik tył części pochodzą z moto po dzwonie silnik i osprzęt poszedł do quada a reszta leży więc może komuś coś się przyda. Z braku czestego dostępu do neta mogę odpowiadać z opóżnieniem pozdr

    #2
    Plastików nie masz?

    Komentarz


      #3
      Mam chyba prawą stronę pod siedzenie ale musze sprawdzić

      Komentarz


        #4
        A jarzmo tylnego zacisku hamulcowego ?

        Komentarz


          #5
          Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czemu prawe są w dowolnych ilościach a lewych nie ma? Przeglądam allegrowo regularnie i moze raz sie trafił. Podczas gdy prawe są stale jakieś wystawiane.

          Amortyzatorem tylnym byłbym zainteresowany. Jaka cena?

          I kolejne pytanie do forumowych speców.
          Czy jest możliwość sprawdzenia amortyzatora bez zakładania w motórę?

          Komentarz


            #6
            Bo mamy ruch prawostronny i kładziemy moto na lewa mańke.... Dlatego niema lewych. Stopka boczna tez jest z lewej a przy parkingówkach potrafi sie złozyć.... |Do tego prawy plastik pod siedzeniem troszke jest chroniony bo moto oprze sie na wydechu a nie na plastiku... Eh zeby jeszcze czacha i wszystkie przednie plastiki były z takiego materiału jak tylne pod siedzeniem...

            Komentarz


              #7
              Otoz to Scorpion Czacha to dopiero towar deficytowy
              Take care of your Tenere she will take care of you

              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

              Komentarz


                #8
                Hej jarzmo jest .amor oddam za 100 plus przesyłka a plastik sprawdzę

                Komentarz


                  #9
                  Lewy plastik pod siedzenie

                  Hej sprawdzilem ten plastik pod siedzenie ktory mam jednak jest z lewej strony cena 40zl plus wysyłka zainteresowany ? podaj email wysłe fotki pozdr Motorek

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Witam jarzmo jest cena bliżej nie określona

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                  Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czemu prawe są w dowolnych ilościach a lewych nie ma? Przeglądam allegrowo regularnie i moze raz sie trafił. Podczas gdy prawe są stale jakieś wystawiane.

                  Amortyzatorem tylnym byłbym zainteresowany. Jaka cena?

                  I kolejne pytanie do forumowych speców.
                  Czy jest możliwość sprawdzenia amortyzatora bez zakładania w motórę?
                  Mam amor cena 100 plus wysyłka

                  Komentarz


                    #10
                    Szukam bagażnika oraz prawego przedniego seta wraz z podnóżkiem i pedałem hamulca.
                    Daj znać czy masz do zbycia

                    Komentarz


                      #11
                      Witam mam bagażnik naprawiany oddam po cenie złomu prawy set jest podnóżek i pedał ham tez w stanie dobrym za wszystko 50 zl plus przesyłka wracam w następny wtorek mój tel.692656774

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X