Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Komplet opon Dunlop Trailmax do Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Komplet opon Dunlop Trailmax do Super Tenere

    Hejka, sprzedaje opony Dunlop Trailmax w rozmiarze 90/90-21 przednia i 140/80-17 tylna, zdjęte we wrześniu zeszłego roku, kupiłem je nówki, przeganiałem niecałe dwa sezony czyli ponad 9 tyś. km aby wiedząc gdzie sporo jeżdżę przesiąść się na kostkę. Opony w pełni sprawne bez żadnych wad ukrytych, przednia naprawdę mało zciachana biorąc pod uwagę przebieg jaki nawinęła, widać to nawet po cyckach na bokach opony oraz ich pozostałościach na obwodzie, tylna ma sporo mięska i myślę że jeszcze przy spokojnej jeździe wytrzyma kilka dobrych tyś. km
    Opona przednia
    P1050949 [1280x768].jpgP1050950 [1280x768].jpg
    Opona tylna
    P1050951 [1280x768].jpgP1050952 [1280x768].jpg
    Cena z przesyłką jak mnie interesuje to 230 zł
    A jeszcze zakupiłem je w styczniu 2011 r. InterMotors czyli InterCars
    Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

    #2
    Wiesz moze nie mam racji ale ta tylna opona to sie nadaje na dojezdzenie a nie na zakładanie przed rozpoczeciem sezonu i jeszcze za takie pieniadze to powodzenia Ci zycze. Przednia to jest warta moze z 70 pln max ale tylna to raczej powinna znalezc sie w dziale oddam potrzebującemu....

    Komentarz

    Pracuję...
    X