Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Tenere najlepiej w całości na części.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    o ile wiem Oleś chce to kupić w całości (dziś gadali) - jak się dogadają, to może będzie się pozbywał nadwyżek
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      o ile wiem Oleś chce to kupić w całości (dziś gadali) - jak się dogadają, to może będzie się pozbywał nadwyżek
      Właśnie o nadwyżkach mówię
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #18
        Kurka - przykro... Tak długo walczyłeś...

        Od kogoś kto by kupował całość z chęcią odkupię (gdyby nie korzystał), albo jak graty będziesz sprzedawał:
        1) śrubę od plastików sztuk jeden. Bo mi się zapodziała oryginalna
        2) Dźwignię zmiany biegów i hamulca nożnego/tylnego
        3) Regulator napięcia
        4) Filtry powietrza

        Komentarz


          #19
          Ok, sprawa wygląda następująco. Dziś mój brat oglądał ramę. Po lewej stronie przy pompie paliwa jest widoczna rysa, której zimą nie było. Pisze, żeby nikt nie miał potem pretensji, że czegoś nie powiedziałem. Nie lubię osób, które czegoś nie mówią

          Chętni na dzień dzisiejszy to: mirekz78, omles i tutek. Oczekuje konkretnych deklaracji tutaj w wątku. Kto i kiedy zabiera. Cena nie podlega negocjacji. Chciałbym, aby do czwartku 21:00 było wyjaśnione. Ja nie chciałbym nikogo faworyzować. Każdy na swój sposób potrzebuje tego sprzętu najbardziej. Możecie to rozstrzygać między sobą dogadując na PW. Tyle informacji z mojej strony. W czwartek o 21:00 rozstrzygnięcie

          Komentarz


            #20
            Jaro to zawsze potrafi zrobić napięcie...;-)

            Komentarz


              #21
              To odpuszczam jak rama pęka.

              Komentarz


                #22
                Omles? Tutek? Zostaliście Wy

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez mirekz78 Zobacz posta
                  To odpuszczam jak rama pęka.
                  Rama to w każdym egzemplarzu się rysuje jak się jeździ w terenie. No chyba że kierownik waży 60 kg
                  U mnie lakier odlazł w tych newralgicznych miejscach, ale nic więcej się nie dzieje od długiego czasu. Jakbyś miał ramę na wierzchu to najlepiej od razu wzmocnić i wtedy masz lepszą niż ładna nowa oryginalna bez pęknięć...

                  Komentarz


                    #24
                    Temat do zamknięcia.

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X