Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Pirelli scorpion - szosowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pirelli scorpion - szosowa

    Mam do opylenia oponkę na szosę Pirelli scorpion 140/80 R17 bieżnik praktycznie nie ruszony (7mm) rok produkcji 2006. Możliwa zamiana na coś bardziej uniwersalnego/terenowego. Ktoś zainteresowany? IMG_20140106_115349.jpgIMG_20140106_115333.jpg

    #2
    wyslalem priva
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Dogadane z qpciem można zamknąć

      Komentarz


        #4
        ech...opchnę też maxxisa za ok tydzień będzie już zdjęty, kupiłem na takim laczku motor parę dni temu...jak dla mnie za hardcorowamoto (11).jpg

        Komentarz


          #5
          A ile za nią chcesz?
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #6
            o kurde zdrowa guma trzymaj przyda się a taką kostkę na 17 cali nie łatwo wyrwać

            Komentarz


              #7
              No własnie o to mi chodzi. Przydała by mi się do rycia
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #8
                150 zł sprawdzę dot jeszcze. No ja tak też nie do końca przekonany jestem, żeby ją sprzedać, ale ona nie ma homologacji po pierwsze i policjanty mogą się pruć, a po drugie żeby dojechać gdzieś w teren to muszę asfaltem jechać a szkoda takiej bo zniknie w oczach.

                Komentarz


                  #9
                  Ale to musi gryźć glebę, szkoda że bez homologacji.

                  Komentarz


                    #10
                    lepiej niż pług zapewne, ja po kupnie przejechałem na niej może z 500 metrów po polnej drodze no i faktycznie idzie jak ta lala ale od 70km/h na asfalcie to jak czołg hałas, szybciej to już w ogóle.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
                      150 zł sprawdzę dot jeszcze.
                      Jak nie ma homologacji to pewnie nie ma i DOTa,
                      jeśli jest napis DOT to samo z siebie wynika że ma homologację ale może mieć napis NHS albo coś takiego Not For Highway Use.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Albo Only off road lub Do not on road, ten drugi miałem na oponie Kyoto którą miałem w motocyklu przed Michałem od Marcina i nie miała DOT-u.
                        Orzełek co tam hałas przynajmniej wszyscy wiedza że nadjeżdżasz
                        Co ciekawe nie homologowana Kyoto podczas hamowania zachowywała się lepiej niż Michał ale na czarnym schodziła w oczach, natomiast Michał jest lepszy w zakrętach na luźniejszej nawierzchni.
                        Gdybym musiał zmieniać tył to bym przytulił tą oponkę od ciebie, ciekawe jak hamuje na mokrym asfalcie czy jest lepsza od Majtasa E-09 Dakar.
                        Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                        Komentarz


                          #13
                          No dźwięk rasowy fajny nawet ale z hamowaniem to na suchym bryndza nawet.

                          Komentarz


                            #14
                            Dota nie znalazłem ale zdjęcie jest z przed kilku dni i oddaje w pełni stan opony. Opona ma 4 lata.
                            Ostatnio edytowany przez orzelekNGI; 3567.

                            Komentarz


                              #15
                              oponka w garażu przeleżała zapomniana pół roku. Aż tak bardzo do ciężkiego offa mnie nie ciągnie więc podbijam. 150zł z wysyłką.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X