Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Stelaż pod kufry Five Stars

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Stelaż pod kufry Five Stars

    Sprzedam stelaż pod plastikowe kufry (producent: Five Stars). Jedynym powodem sprzedaży jest przesiadka na stelaże, ale pod metalowe kufry.

    Stelaże niesymetryczne (przez co węższe z bagażem i bez). Kupiłem je wraz z moto parę lat temu (tu link do poprzedniego właściciela, który pisze o tych stelażach: http://adam750.w.interia.pl/xtz.htm). Bardzo fajny model z przygotowniem na wyjście na centralny kufer.

    Cena: 350 PLN plus koszty wysyłki (droga wysyłki wedle życzenia nabywcy).

    Oto zdjęcia:
    IMG_3439.jpgIMG_3440.jpgIMG_3438.jpgIMG_3443.jpgIMG_3442.jpgIMG_3441.jpg

    Finalizowałbym sprawę za około 3 - 4 tygodnie (ale jak znajdzie się zdeterminowany kupieć to rozważę wcześniejsze zdjęcie i wysłanie).

    #2
    czy to jest ten bardzo fajny model, ktory trzeba odkrecac, zeby zdjac lewy boczek?
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Nie. Zdejmowanie boczków bez konieczności odkręcania czegokolwiek. W załączeniu zdjęcie (wiszą na nich sakwy).

      Jesteś zainteresowany?
      Załączone pliki

      Komentarz


        #4
        nie, mam taki, ktory wydawal mi sie dokladnie taki sam, ale ja musze go odkrecac, zeby zdjac lewy boczek - z prawym nie ma problemu.
        Moglbys cyknac pare fotek mocowan? bo moze z moim by sie dalo zakombinowac i ulatwic sobie zycie
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Mocowanie jest na tulejach dystansowych. Bez problemu się ściąga. Niestety moto mam poza domem i nie mam możliwości teraz zrobić zdjęcia.

          Komentarz


            #6
            Miej mnie prosze w pamieci w takim razie - nawet jak juz je bedziesz scagal na rzecz tych nowych. Mi sie tez jakos szczegolnie nie pali, ale chetnie okiem rzuce
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              Wojtekk - a nie możesz jakiegoś pełniejszego, ładniejszego foto swojego moto zamieścić z tymi rumuńskimi gmolami? Jak oceniasz ich montaż, sens rozwiązań (w szczególności pod kątem ewentualnej konieczności szybkiego demontażu boczków zbiornika i czachy)?

              Komentarz


                #8
                Cyknę fotki jak będę bliżej moto, ok? Montaż, jakość, pomysły - bdb. Minus - nie da się zdjąć plastików całkowicie. Ale… miałem rozkręcone i odłożone na boki (opierały się o gmole) i zrobiłem wszystko co chciałem. Nie ma więc konieczności ściągać dalej A plus - mniejszy burdel z plastikami W ten weekend w plu rozebrałem by mieć dojście do airboxa - bez problemu ponownie. Mam też centralkę. Doskonałe wykonanie. Prawie nie zabiera prześwitu.

                Komentarz


                  #9
                  Nie wiem po co się ich pozbywasz, stelaże robią za gmole
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Pisałem wyżej Wymieniam na większe (okienka - takie jak do kufrów metalowych)

                    Komentarz


                      #11
                      A ja myślałem, że to będzie jakiś grubszy projekt. Coś w stylu:



                      Komentarz


                        #12
                        Podbijam. Zapomniałem dodać, że w komplecie-komplet grzybków i listków do zamontowania dwóch kufrówzdjęciesssss.jpg

                        Komentarz


                          #13
                          Cześć, podaj mi numer telefonu na priva, jestem wstępnie zainteresowany tym stelażem
                          pozdro

                          Komentarz


                            #14
                            wstępna rezerwacja dla jaczyno. Przepraszam, że wcześniej nie odpowiedziałem. Imprezy rodzinne. Już wysłałem PW

                            Komentarz


                              #15
                              Sprzedane. Niech służy nowemu właścicielowi.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X