Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

xtz 660 tenere porobiona 4 kufry

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    xtz 660 tenere porobiona 4 kufry

    I moja tenere szuka nowego właściciela ... oto nr aukcji na OLX: 92476313 choć w "moje Moto" wszystko dokładniej opisane:

    jak pisałem na olx - dodaje łożysko główki ramy, przednie klocki, manual ( ten duży plik ponad 400 Mb, oraz w formie papierowej część dot. silnika, oraz gaźnika ... zobaczyć muszę co jeszcze mam do niej.
    CENA DLA ZDECYDOWANEGO FORUMOWICZA: 6300ZŁ

    #2
    podbijam ...
    Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

    Komentarz


      #3
      napisałem 6300? ... cóż za przejęzyczenie

      miało być 6000!
      Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

      Komentarz


        #4
        Witam,
        A gaźniki zrobione? Bo pisaleś ze byly jakies problemy i musiales poprawiac robote po mechaniku.

        Komentarz


          #5
          Sam skończyłem naprawę gaźnika, ale z regulacją sobie nie dałem rady (brak cierpliwości
          Zacząłem inaczej szukać mechanika ... pytałem znajomych po warsztatach samochodowych - kto kiedyś był dobry z gaźników ... wytypowałem Pana, okazało się że obecnie prowadzi mały garaż z naprawą motocykli i odrestaurowuje stare fury. Dostał moto na 3 dni wszystko posprawdzał i porobił.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Gandalf Zobacz posta
            Sam skończyłem naprawę gaźnika, ale z regulacją sobie nie dałem rady (brak cierpliwości
            Zacząłem inaczej szukać mechanika ... pytałem znajomych po warsztatach samochodowych - kto kiedyś był dobry z gaźników ... wytypowałem Pana, okazało się że obecnie prowadzi mały garaż z naprawą motocykli i odrestaurowuje stare fury. Dostał moto na 3 dni wszystko posprawdzał i porobił.
            No ale gaznik zrobiony, czy nie w koncu?

            Komentarz


              #7
              na tip top!

              Komentarz


                #8
                Temat do zamknięcia... W niedzielę Terecha leci na nordcapp z nowym kierownikiem - może pojawi się na forum po powrocie

                Komentarz

                Pracuję...
                X