Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

tarcze sprzęgłowe EBC XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    tarcze sprzęgłowe EBC XTZ 750

    Sprzedam nowe tarcze sprzęgłowe do XTZ 750,mieliśmy zmieniać u kolegi w teresie ale okazało się że nie ma takiej potrzeby więc szkoda żeby leżały,może ktoś w zimie będzie w swojej wymieniał to niech bierze,na allegro EBC są po ok.200zł,u mnie za 150zł,za 20zł mogę dorzucić uszczelkę pokrywy sprzęgła która się przyda przy wymianie.Kontakt na priv albo pod telefonem 608 702 637

    #2
    Odświeżam temat.nikt nie potrzebuje zmienić tarcz sprzęgłowych w swojej tenerce ?

    Komentarz


      #3
      Jeszcze raz się przypomnę,jakby komuś padło sprzęgło to mam nadal tarcze EBC i uszczelkę pod pokrywę na zbyciu.cena 150zł z uszczelką.

      Komentarz

      Pracuję...
      X