Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Buzer EVS F2 biały XL nówka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Buzer EVS F2 biały XL nówka

    Hej, sprzedam buzer EVS F2, biały, rozmiar XL, nówka, dziś odebrałem ale jest dla mnie ciut za mały. Kupilem w bdb cenie i za podobną sprzedam.











    Zgodnie z metką jest na klatę 110-125cm. Oferta wazna do piatku, jak nie bedzie chetnego zwracam (mam na to 7 dni) chce za niego 320zł + koszt przesyłki, IMO cena bdb - w necie chodza po 450-500zł, np. http://allegro.pl/zbroja-buzer-evs-f...847000326.html

    Pzdr
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    Bywasz w warszawie, żeby można było przymierzyć?

    Komentarz


      #3
      Będę w czwartek, moge zabrac jak trzeba... Bede w Hotelu Gromada przy lotnisku, jade od strony Piaseczna
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Nieaktualne
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz

        Pracuję...
        X