Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam, XTZ 750, 1989 - 9000 zł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam, XTZ 750, 1989 - 9000 zł

    Cześć,
    Nie będę się rozpisywał, bo ponoć najlepsze ogłoszenia to marka i cena
    Więc tak krótko:
    - produkcja 1989, u mnie od 2009 i przebiegu 46 k, w chwili obecnej 70 k. Przebieg sądząc po detalach motocykla -oryginalny
    - z dodatków: grzane manetki, stelaż pod kufry, lampa 2xH4, kufry boczne - małe Givi, centralny Givi E46, gmole, komplet przewodów w stalowym oplocie
    - co ostatnio robione: łańcuch ok. 10000 km temu, opony prawie nowe Haidenau K60 Scott (zeszły sezon), nowe filtry powietrza, reszta podzespołów w stanie nie wymagającym działań serwisowych poza...-
    - do zrobienia: olej po zimie, łożysko główki ramy do sprawdzenia, od max 1 kkm nie działa prędkościomierz czyli również dalmierz
    - minusy: parę pęknięć na plastikach, brak plastików z zadupka (widać na zdjęciach), brak mocowania klapki "schowka". Wszystkie te elementy posiadam, nadają się do "prostej" naprawy i montażu.

    Zdjęcia - najwięcej archiwalnych i aktualnych tutaj:



    DSC_0831.jpg

    Telefon: szesc zero jeden 510 913

    Pozdrawiam
    DominikK

    #2
    Dobra, ponieważ zmiany mnie kuszą opcje są dwie:
    - inne moto
    - mocne doposażenie tego
    Więc dzisiaj: Cena 6500 zł.
    Co się zmieniło. Prędkościomierz naprawiony, łożysko wymienione + standardowy serwis zropbiony: olej, filtry - na początku sezonu.
    Niestety stelaż pod kufry poległ i pękł - dokładam do moto stelaż pod kufry boczne i centralny (uszkodzony - do naprawy (spawania)) + stelaż pod centralny.
    Przebieg dużo się nie zmienił: ok. 72000.
    Do roboty: gaźniki (regulacja i synchronizacja), zawory (regulacja) - motocykl pali, jeździ - są to normalne sprawy serwisowe ,ale regulacje były robione 5 lat temu..
    Jeżeli ktoś jest zdecydowany, po wpłacie 100% kosztów mojej podróży, mogę na nim pojechać w każde miejsce w PL - baaa w Europie, a nawet poza - i piszę to z pełną świadomością czekającej mnie wycieczki - (w celu dowiezienia do nabywcy sprzętu), nie ma żadnego problemu, gwarantuje to swoim przyjazdem.
    - aaa... w motocyklu pojawiło się gniazdo zapalniczki - pierdoła, ale jest i działa + futerał na komórkę (lub nawigację)
    Ostatnio pojawił się wyciek z uszczelniacza zawieszenia - więc one też do wymiany.
    Jak ktoś chętny - proszę dzwonić.

    Komentarz


      #3
      Hej, planuję zakup moto ale dopiero na przyszły sezon. Pytanie: na co chcesz zmienić?
      pzdr

      Komentarz


        #4
        Siema,
        W dniu dzisiejszym Varadero 1000 - powyżej 2003 lub GS 800 tudzież 1150/1050 . Ewentualnie Aprilia Caponord 1000 RS. W sumie im więcej o tym myślę, to wszystkie wcześniej wymienione trzeba dodać do garażu z XTZ - właśnie oglądałem na Discovery program o podróżach motocyklowych i koleś opowiadał jak kocha LC8 i za nim tęskni (zepsuł dwa w Afryce ) i czeka na trzeci od fabryki.

        Komentarz


          #5
          a co to za program ? tytul prosze

          Komentarz


            #6
            Nie wiem czy dokładnie ten odcinek, ale około http://www.cyfrowypolsat.pl/program-...3#.VgCLLd_tlBc

            Komentarz


              #7
              thx

              Komentarz


                #8
                Oglądałem. Na yt są tylko 2 odcinki o Rosji. Mało porywające ele da się popatrzeć.


                Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

                Komentarz

                Pracuję...
                X