Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zamienię na oryginał lub odsprzedam KIEROWNICĘ ACERBIS do XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamienię na oryginał lub odsprzedam KIEROWNICĘ ACERBIS do XTZ 750

    Panowie najchętniej zamienię na oryginalną kierownicę takiego Acerbisa:

    k1.jpg

    k2.jpg

    Mogę też sprzedać, ale dopiero jak będę miał oryginał.

    #2
    a podaj średnice kierownicy bo jak cos to bede zainteresowany kupnem

    Komentarz


      #3
      Mam oryginalną, prostą, poprzedni właściciel założył Renthala.
      Oddam za piwo.
      kkk.jpg

      Komentarz


        #4
        Zz44 byłbym bardzo wdzięczny za tą kierownicę. Napisz proszę ile ci przelać za kierownicę i wysyłkę ( mój mail john.peek(małpa)onet.pl ).ja odpiszę z adresem do wysyłki. Podaj w mailu konto i szczegóły do przelewu to jeszcze dziś bym go wykonał. Może udałoby się wysłać kierę jeszcze przed długim weekendem? Dla zainteresowanych acerbisem - jak tylko założę oryginał to dam znać o sprzedaży. Średnica kiery taka jak w oryginale, gdyż wchodzi w mocowania bez przeróbek.
        Ostatnio edytowany przez Atom750; 4122.

        Komentarz


          #5
          Kierownica acerbis już do sprzedania. Zz44 jeszcze raz dzięki. Kiera doszła i już siedzi w moto. Co do ceny za acerbisa to muszę poszukać po ile takie chodzą, ale jak ktoś zainteresowany to proszę o propozycję cenową.

          Komentarz


            #6
            Ja jestem zainteresowany kierownicą, bo potrzebuje do Yamahy TTR 600 myśle że bedzie pasować, a co do ceny to coś może proponujesz.

            Komentarz


              #7
              Sfinalizowane?

              Komentarz


                #8
                Przepraszam, że nie odpowiadałem, ale brakowało czasu. Kierownica aktualna. Czy cena 150 zł będzie OK, bo nie miałem czasu poszperać w necie po ile chodzą? Jest sporo lżejsza od oryginalnej (chyba aluminiowa?) i bardziej bajerancka (dodaje + 10 punktów do lansu )

                Komentarz


                  #9
                  Jeżeli cena jest za wysoka to piszcie jaka jest wasza propozycja - ja strzeliłem tak bez sprawdzania, więc jestem otwarty na propozycje.

                  Komentarz


                    #10
                    Moja propozycja to stówka.

                    Komentarz


                      #11
                      Dorzucisz 18 zł za wysyłkę i jest twoja. Czy pasuje taki układ?

                      Komentarz


                        #12
                        Pisałem do ciebie juz wczesniej priv i post, za stówe + wysyłka mogę wziąć.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez kamilol Zobacz posta
                          Pisałem do ciebie juz wczesniej priv i post, za stówe + wysyłka mogę wziąć.
                          Faktycznie mam maila i byłeś pierwszy. Jaką formę wysyłki preferujesz - przedpłata na konto czy pobranie? Wyślij mi proszę też adres do wysyłki.

                          Komentarz


                            #14
                            na priv wysłałem dane

                            Komentarz


                              #15
                              No oki. To tylko tak pisze, ze nie mam pretensji. Bo mogłoby to głupio wyglądać.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X